Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell öltözködni egy 13...

Hogyan kell öltözködni egy 13 éves lánynak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és lány:). Vannak olyan ismerőseim/barátaim akik kiteszik amijük van:/ szerintem nem kéne,de ők ilyenek,de vannak olyan barátaim akik viszont ilyen mamához illő ruhákba jár. A kérdésem az,hogy egy 13 éves lány hogyan öltözködjön? és hogy mit vegyek fel egy randira? (nagyon fontos lenne:$)

2013. nov. 2. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
13 évesen még nem kellene randizni. Szolidan kell öltözködni, nem sminkelni, mert még kislányok vagytok. Nem kell utánozni azokat, akik kiteszik mindenüket.
2013. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Óh, ebben a témában nagyon jó vagyok!

Szoknya, harisnya. Mivel tél van, szerintem csizma, és vastagabb harisnya. A szép fiatal lábakat nem szabad takargatni, itt nyugaton ahol én élek a 13-14 éves generáció (már amelyik nem igénytelen) szeret vastag rövidszoknyát fekete vastag harisnyával hordani. Ami nekem nagyon tetszik az a kötött pulóver, abban mindenki olyan aranyosnak hat, ráadásul meleg és szellőzik. Ha pl. parfümöt használsz, akkor átjárja a szellős pulcsit, és amikor majd megölel, nem csak azt érzi, hogy milyek puha vagy, hanem hogy milyen illatos is.

Ami nekem nem tetszik, itt anyuci jól ellátja pénzzel a gyerekeket, ezért csupa smink az arcuk, kihúzott szempilla, fal fehér bőr, ami természetellenes. Én a természetes bőrre és szemekre esküszöm. Még akkor is szebb egy arc, ha kicsit pattanásos. A szeplők pedig egyenesen gyönyörűek.

Fontos, hogy ne akarjunk tökéletesnek tűnni, mert akkor az egész randi arról fog szólni, hogy nekem ő túl tökéletes, úgysem marad velem sokáig, biztos van valaki mási aki jobban illik hozzá. Pláne egy nőnél fontos, hogy kimutassa, mennyire fontos lenne, ha valaki vigyázna rá.

2013. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

13 éves kis csaj ne randizzon


[link]

2013. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem még egy barátom sem volt,és szerintem normális ha egyszer találkozok egy fiúval! na nem tudom,de a baráti körömbe azt mondták,hogy 13 évesen már csókolózni kéne!
2013. nov. 2. 09:56
 5/8 anonim válasza:
100%

Elég furi barátaid lehetnek:)) Az én osztályomban lehet hogy van aki csokolozott, de nem irigylem őket mert nincs miért, mi értelme csokolozni olyannal aki amugy sem tetszik? 15 leszek nemsokára, és habár normális az az érzés, hogy kiprobálnám, megvagyok anélkül is.nem valók nekem még a nagy kapcsolatok.Legyél laza öltözködésben is, azt vedd fel amit szeretsz ha normális az alakod.ha duci vagy azért ne nagyon huzz cicanadrágokat meg ilyeneket.egy sima poló, farner, laza karkötő meg ilyesmi.Szerintem láttál olyan filmeket amelyikekben klikkek vannak, népszerüek: pinky, luzerek: gagyik..De ez a valóságban nem igy van.persze összetudjuk hasonlitani, de szerintem mindenki tud rendes lenni.Tudom milyen amikor azt mondják hogy ne csináljam az eszem, magossarkuval de alkalomattán, szerintem klassz.Persze suliba egy szimpla tornacipő kell, nagyon jól néz ki.Ne járj egy héten azért ugyanolyan ruhában, de két félle ruhát is tudsz kombinálni.a lényeg hogy használd ki azt ami a szekrényedben van, anyukád is adhat tanácsokat, de ugy fogsz igazán tetszeni a fiuknak szerintem ha egyedi stilusod van, vannak laza barátaid,de nem tartozol klikkekhez, ápolt vagy, a ruha meg...ne válassz olyan ruhákat amilyent mindenki vesz.Nekünk van egy turkálonk, használt ruhákat hordok, de vannak nagyon jók, néha ujak is.És szerintem kedvelnek.Vagyis amikor üvegeztünk kiderült hogy egy fiunak tetszik a stilusom, pedig nem hordok semmi extrát, csak nem veszek olyanokat mint mindenki.Amikor vásárolni mész, laza pólókat vegyél szerintem, de kicsit elegánsabbakat is vehetsz.Van egy oldalam is ha ott tudok segiteni:)

[link] Reméllem megnézed és tetszik, és szerintem ha nem laknálnk más országban még jó barátnők is lehetnénk.Jól teszed hogy ha nem veszel olyan cuccokat amik kiadják mindened, tul nagy dekoltás vagy ilyesmi, nem kell mindig másokra halgass.Állj ki a saját véleményed melett:)

2013. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Semmiképpen ne kérj randit fiutól.Ha meg elhiv valahova, elmehtsz, de ne pl. étterembe.Az kicsit szánalmas mert tényleg ugy tünik h csinálod az eszed.Egy mozi nem rossz ötlet de jobb ugy ha a barátnőd is megy vagy az ő barátja vagy valami.Ne akarj romantikázni.És ne felelj meg másoknak.Az igazi barátnők nem várják el hogy pasid legyen.
2013. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó és utolsó előtti kommentelő ^^ köszönöm:) persze nem akarom csinálni az észt! csak tetszik egy srác,és meghívott egy focimeccsre:) persze a barátnőm meg egy csomón leszünk:) ezért kérném,hogy mit lehetne felvenni egy meccsre? csak egy a baj, a barátnőm a suli "sztárja". és a srác meg a másik. szóval ez aggaszt! na persze én sem vagyok egy szürke mókus:) egy srác azt mondta egy aranyos lány jobb mint egy díva:) és azt mondta én aranyos vagyok és bejövök annak a srácnak aki tetszik:)
2013. nov. 2. 11:18
 8/8 anonim válasza:
100%
Juj:D Ennek nagyonorulok:) hat a velemenyem meg mindig a lazasag;) engedd ki a hajad, es tuti jobban bejossz neki ha nem leszel diva, ugyhogy hajra^^ szurkolok x)
2013. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!