Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell egy 15 éves...

Hogyan kell egy 15 éves lánynak öltözködni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már rengeteg ilyen kérdés van de arra lennék kíváncsi hogy mi tetszik legjobban. Mik azok amikre figyelni kell? Mi az amit megnéztek valaki öltözködésén?

ha lehet linkeljetek (képeket összeállításokat) és nemet és kort is írjatok pl. köszi


2011. máj. 9. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sehogyan sem KELL, de minden attól függ, mit szeretnél mutatni. Az öltözködés iszonyatosan fontos, hiszen az emberek csak a külsődet látják, minden másra csak következtetni tudnak.


A személyes preferenciám csak annyi, hogy ne úgy öltözködjön, hogy kis rosszindulattal fiúnak nézzem.

2011. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
2011. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

az én elvem, hogy SZÍNES-SZÍNES-SZÍNES xDDDDDDDDD

nagyon szeretem a színes cuccokat XDDDD persze csak óvatosan a színekkel XDDDD

2011. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

nincs olyan hogy KELL

mindenki úgy öltözik ahogy akar, ahogy kényelmes, ahogy tetszik, és ahogy a pénztárca megengedi, és ahogy jól áll neki ennyi.

2011. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2. válaszoló amit linkeltél azok közül mondjuk szerintem a jobb oldali képet tuti nem venném fel..

és nem feltétlen ugy értettem hogy KELL hanem hogy mi szép mennyire kell már komolyan vagy lazán öltözködni? mi áll jól?

2011. máj. 9. 16:10
 6/12 A kérdező kommentje:

vagy akkor kérdezem így hogy melyik illik jobban egy 15 éveshez:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

és ezen a 4 közül melyik (a farmer van mindhez)

[link]

2011. máj. 9. 16:26
 7/12 anonim ***** válasza:
A cuccok jók, de tudni kell viselni egy 12 centis sarkú Louboutin-cipőt, amúgy ha nem tudsz benne járni, ne vedd fel, mert nevetséges. Én is kb. így szoktam öltözködni.
2011. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és pl iskolatáskának ebben a korban már az ilyen karon hordható nagy tatyik felenek meg? ciki a háttáska?
2011. máj. 9. 16:39
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Nem ciki, de én már 6-os korom óta válltasival járok.

utolsó

2011. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyu én is 15 éves vagyok (lassan 16), de nem akarok utánozni senkit.

Olyan ruhákat veszek fel, ami az én stílusom és ami hozzám illik.

Legtöbbször ingeket hordok (de nem kockásat, hanem inkább fehér szűkítettet), de szoktam egy sima pólót boleróval, tunikát cicanacival. Nagyon ritkán veszek fel pulcsit, de akkor páran szokták mondani, hogy fura vagyok, mert az nem annyira az én stílusom.

2011. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!