Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartja mindenki kövérnek...

Miért tartja mindenki kövérnek az ilyesmi alkatot? Nem szebb így, mintha piszkafa lábai lennének?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 2. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem szebb.
2013. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit vastagok a combjai.
2013. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Juj. A leszorítós harisnya ellenére akkora pocak éktelenkedik ott... a combja pedig vastag, a vádlija is húsos. Nőies és csinos, de igenis túlsúlyos. A karcsú comb és lapos has sokkal szebb látvány:


[link]

2013. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ezzel még nincs gondom, tehát nem tartja mindenki kövérnek!
2013. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
o nem kover!! csajkent (es ennel az alaknal vekonyabb csajkent) mondo hogy jol nez ki.
2013. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
kinek mi jön be.....
2013. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

3-as! a kérdező által belinkelt képen nem túlsúlyos a nő!! kb olyan mintha egy 165 cm-es lány 62 kg lenne! az nem túlsúly!!

(sajnos egyre többen a vékony alakot preferálják, ami mögött nem is tudják a pasik, hogy sok lány milyen szenvedő/egészségtelen életmóddal tudják fenntartani :/ )

Egyébként szerintem szép, nem kövér kategória! ez inkább husis :D

2013. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem is csúnyán kövér, azért van ott felesleg, hülyeség azt mondani, hogy nincs, mikor látszik (a karján is).

Még éppen jó, de nem tudhatjuk mennyire van retusálva, biztos van ott narancsbőr is, és harisnya nélkül nem tűnne ilyen feszesnek sem.

Azért a piszkafa és e között még vannak átmenetek, amik tényleg egészségesek is. Ilyen vastag derékkal és hájas hassal már bőven vannak egészségügyi gondok, hiába nem rossz a látvány annyira.

2013. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Ez még nem kövér, de nekem nem szebb egy szép vékony lábnál és itt ne a végletekre gondolj vékonyság alatt.
2013. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó, mondd már meg mégis milyen egészségügyi gondok származnak ennyi feleslelegnek?? Hülyeségeket beszélsz! Semmi! Sőt, szerintem még egészségesebb is, legalább, ha jön egy betegség, vagy epekrízis akkor nem 40 kiló alá mész...

Én is kb ilyen vagyok és semmi egészségügyi problámám nincs, simán bírok túrázni, hegyetmászni, barlangászni, mindent! Még sokszor jobban bírom, mint az atléta testalkatú férjem...

2013. nov. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!