Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha nem akarják...

Mit csináljak ha nem akarják visszaadni a pénzem a ruhaboltba? Lyukas a ruha de csak otthon vettem észre

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénzt visszaadni nem fognak. Le sem vásárolhatod?
2013. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De levasarolhatom de ez nem szabályos. Ha ugyan olyanra kivserelnék azt tudnam elfogadni de nincs olyanjuk. És a csaj felegmaskodott hogy honnan tudja ő hogy nem én lyukasztottam e ki otthon, mivel a boltbol már kivittem. Másnap vittem vissza! Üzletvezető nem volt ott ezért eljóttem holnap visszamegyek! Nem kell muszalybol nekem abbol az üzletből más a pénzem kell vagy ugyanolyan a tórvényben is így van nincs levásárlás. Meg mi az hogy lehet hogy én lyukasztottam ki?? Baromi sértő. Cimkéstől vittem vissza a ruhát eredeti állapotban
2013. nov. 4. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan csinálnak undorító dolgokat, ők nem tudhatják, hogy te épp nem vagy olyan, sajnos nem ez az alap. Amúgy én még sosem találkoztam olyannal, hogy pénzt adnának oda, pedig 10 éve a kereskedelemben dolgozom... Érd be egy levásárlással, biztos találsz valami mást.
2013. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért milyen undorito dolgokat csinalnak masok? Kivagjak a ruhat vagy mi? Fel vagyok haborodva! Legalabb adna egy utalvanyt még azt elfogadnam hogy barmikor levasarolhassam decemberbe mondjuk de azt nem lehet csak 1 hetig levasrolni de az dühitett fel hogy meggyanusitott hogy én lyukasztottam ki akar...pedig nem vagyok egy c...ny vagy ilyesmi így be sem akarom tenni a labam hozzajuk többet
2013. nov. 4. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Direkt megrongálják mert erre hivatkozva vissza lehet követelni a pénzt. Sokan csinálják, cipővel is meg mindennel.
2013. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!