Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan állhatnám meg, hogy ne...

Hogyan állhatnám meg, hogy ne vegyek meg minden ruhát, ami tetszik?

Figyelt kérdés
Ti voltatok már úgy, hogy sóvárogtatok egy ruha után, de tudtátok, hogy nem szabad költekeznetek? Hogyan álltatok ellen a kísértésnek?

2013. nov. 6. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Akarattal.
2013. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nem viszek annyi pénzt magammal amit nem szabad elköltenem.

Csak amit feltétlen tudok nélkülözni. Ha nem kell semmi csak szerelemből vásárolnék akkor ez jó megoldás.... az ember még kinlódik 1-2 napig aztán elfelejti.

2013. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akaraterő. Normális, érett ember előbb kifizeti a kaját, rezsit, egyéb szükséges dolgokat, és csak utána jön a költekezés.

Ha nincs pénzem, akkor nem megyek ilyen helyekre eleve. Mert minek? Ha unatkozol, tölts le egy filmet, olvass el egy könyvet, ülj be a barátaiddal egy olyan kávézóba, ami a plázán kívül található, stb.

Ha valamiért pedig mégse tudod elkerülni, hogy ilyen helyre menj, akkor csak annyi pénzt vigyél magaddal, amennyi feltétlenül kell az egyéb dolgokhoz, és csak kp legyen nálad.

2013. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ne menj plázák közelébe, nálam bevált. (az éhenhalok rész nem annyira, szerintem simán megéri, hiszen elhízni sem fogok)
2013. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem tök könnyen megy

egyszerű a képletem nincs rá pénzem, így mem veszem meg :)

2013. nov. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. nov. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!