Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy magas lány magassarkút vesz fel?

Figyelt kérdés

Én 180 cm vagyok és van egy csizmám, amiben csupán 188 cm vagyok:) Ugye nem ijesztő? Mert sajnos már mondtak ilyet... Az az igazság, hogy szeretek magas lenni és magassarkút hordani, de nem tudom, hogy ha meglátnak az emberek, akkor mit gondolhatnak....hogy úristen mekkora troll? Érdekelne...

14L


2013. nov. 8. 22:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
láw
2013. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a magasságoddal van a baj, hanem az életkoroddal. 14 évesen nem kellene ilyenekben mászkálnod. Annyira nem illik ehhez a korosztályhoz, nem tudják viselni, járni benne, amelyik még tud is, az is olyan furának tűnik benne, valahogy nem illik a tinikhez ez a viselet.


De később ha vékony a testalkatod, hordd nyugodtan, kivéve ha olyan Ursula típus vagy a Dr. Bubóból...

2013. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Éreztem, hogy ez szóba fog kerülni...:) Tudom, én is ezt gondolom, egyetértek veled, de egyszerűen vonz. Nem azért hordom, hogy most úú én már magassarkút hordok, milyen menő vagyok, hanem azért, mert egyszerűen jól érzem magam benne:) Légyszíves ne nézzetek rám rossz szemmel emiatt :)
2013. nov. 8. 23:29
 4/22 anonim ***** válasza:
imádom a magas lányokat *-*
2013. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam 14 éves, nem kell mentegetőznöd. Most az egyik lányom ez a korosztály, tisztában vagyok vele, hogy vonz titeket.

De amellett, hogy a rendszeres viselése - főleg egy fejlődésben lévő szervezetnek - nem egészséges, keress rá a guglin pl. Victoria Beckham lábfejére.

Viszont azt is meg kell érteni, hogy minden korosztálynak megvan az a viselet, ami illik hozzá és amiben röhejes.

Amiben te jól mutatsz és azt mondják, hogy csinos vagy, abban engem kiröhögnek. Fiatal, babaarcú cuki tinilánykán meg egy nőies viselet fura.

2013. nov. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Én nem tudok a magassághoz szólni... mert 14 évesen még nagyon gyerek vagy, akárhogy is nézzük, nagyon nem illik hozzád egy magassarkú. De valahogy a tinik ezt nem látják magukon... nem értem miért. Viccesek az ilyesmiben. Mint a kisgyerekek mikor anyukájuk cuccait veszik fel játékból.
2013. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Bennetek semmi empátia(egyetértés )sincsen..... Ha akarsz hordani hordj persze én is akarok csak telitalpút ès 2-3 centiset az épp elég meg elég magas is vagy. Üdv. 12/L
2013. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

7. Ez nem empátia kérdése. Egyszerűen nem kell hülyét csinálnia magából. Én sem veszek fel olyan ruhákat amiben a mai tizenévesek mászkálnak (pedig van ami nekem is nagyon tetszik), mert nem azt nézik, hogy hű, ez a negyven éves nő de csini és fiatalos, hanem vihognának a hátam mögött, hogy ez se nőtt fel, valami hamvas tinilánykának nézi magát?

Egy 13-16 éves lány még nem nő, az arca is olyan félig gyerek még, egy nőies stílus még nincs összhangban a tinik arcával.


Nem beszélve arról, hogy csak nagyon kevesen tudnak benne szépen járni, így inkább a bukdácsoló kiskecskékre hasonlítanak.

2013. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen 8. Válaszoló az egyik barátnőm felpróbálta a másik telitalpúját es nem tudott benne menni.. Ahogy mondod egy bukdácsoló kecske :D én is felpróbátam es en tudok benne menni a többiek is azt mondták.
2013. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én 173 centi vagyok és nem hordok magassarkút, de nem is hiányzik, mert nem szeretem. Amúgy 14 évesen egyszer én is felvettem anyukámét, és azt hittem, hogy ezzel majd nagylány leszek. Hát, utólag visszagondolva röhejesen nézhettem k, tehát ebben a korban én még hanyagolnám.
2013. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!