Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek vagy csak szerinte...

Szerintetek vagy csak szerintem undorító, ha valaki leggingset hord rövid felsővel és kint van a hátsó + a bugyi körvonala is látszódik?

Figyelt kérdés

#leggings #undorító öltözködés
2013. nov. 9. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Én úgy vagyok vele, hogy beindít, megfordulok utána, de amíg nem az én barátnőm hordja, addig nekem nincs gondom vele. Legalább a szemem lát valami "szépet". De amúgy szinte tökéletes fenekű lányoknak kéne ezt hordani, nem pedig cérnaszálaknak és kövéreknek. Aztán meg a pofájuk leszakad, ha valaki meg meri nézni a feneküket. Kész röhej...
2013. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

a leggings nem nadrág! akinek van egy kis ízlése és önkritikája, az hosszú felsővel, tunikával, ruhával hordja, nem pedig csőtoppal vagy falatnyi blúzzal.

van egy kolléganőm, aki folyton mutogatja a hájas popóját, a többség csak röhög rajta. mind1, én nem szólok be neki, talán idővel rájön h lehet normálisan is öltözködni.

2013. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is gáz!A leggings nem nadrág,én inkább mondanám harisnyának.Mondjuk hosszított felsővel még elmegy,de csak vékony lányokon.
2013. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Undi, de már millió ilyen kérdés volt.
2013. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Undorító. Egyik ismerősöm is rövid felsővel hordja, borzasztó. Egyszer megkérdeztem tőle, miért csak harisnyát vett fel, erre lehordott, hogy ez nem harisnya, hanem leggings. Az nem esett le neki, hogy tökéletesen tisztában vagyok ezzel és csak finom utalni próbálok...
2013. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi ez a hisztéria a leggings körül? A ruhaneműk Justin Bieberét csináljátok belőle! Ha nem tetszik, nem kell bámulni!
2013. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ívy1 ***** válasza:
64%
Abszolút egyetértek az útólsóval.Ha valakinek nem tetszik ne nézze.
2013. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
nem tetszik, de nem tartom undorítónak. avval pedig nem értek egyet, hogy csak vékony lányok hordhatják, ha jó a szabása akkor jól is állhat, hosszabb felsővel persze.
2013. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!