Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hányszor edzünk combra,...

Hányszor edzünk combra, fenékre egy héten hogy rövid időn belül látszata is legyen? És még egy kérdés, melyik az az izom ami a belső combon legfelül van közvetlen bugyi alatt? És azt hogyan kell formássá tenni? Létezik rá valami gyakorlat?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki jól lecseszne :D a rövid időn belül ilyen 3 hónapra értem. Szálkásítani szeretném a combom, fenekem. A kajára oda figyelek.
2013. okt. 22. 14:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja szerintem nem zsír van azon a kis izmon, csak olyan formátlan :/ Am. NŐ vagyok, 51kg, 160 magas.
2013. okt. 22. 14:37
 2/15 anonim ***** válasza:
Heti 1x kemény lábedzés elég, mert nem e-miatt fogsz fogyni, hanem az étrendtől + az aerob mozgástól.
2013. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Khm.. Nem akarok fogyni, mert semmi szükség rá. Csak szabad súlyzós edzést nyomom, kardót nem igazán. Max szobakerékpár, de ritkán! Köszi azért a választ.
2013. okt. 22. 14:59
 4/15 Szergej55 ***** válasza:
Nem lesz rövid idő alatt látható a változás. 1-2 év kell legalább, addig szépen csinálni kell, és utána is érdemes.
2013. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

" Nem akarok fogyni"

"Szálkásítani szeretném a combom, fenekem"



Szép volt, többet nem jövök!

2013. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Elmondásod szerint zsír van rajtad, de nem akarsz fogyni, és az aerobot is köszönöd szépen, nem.


Meg itt-ott akarsz szálkásítani, pedig már többször mondjuk el, hogy nincs helyi fogyás kb., mint bármely más tanácsot.


Miért nem hallgatsz a nálad hozzáértőbbekre?

2013. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyem,a szálkásítás fogyást jelent.:D


Lábra,fenékre heti 1 edzès kell és fehérjedús kaja.

Guggolás,kitörés,lábtoló,lábhajlító,tárogatógép.


A kis súllyal bohóckodást felejtsd el.

2013. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

*Zsírból történő fogyást.


Amúgy te meg kérdező különösen olvasd el a Sárga Kapszulát, mert nagyon rád fér, már csak a stílus miatt is.

2013. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
HA esetleg nem tudnátok olvasni, azt írtam NEM zsír van rajtam, hanem formátlan combom! NEM AKAROK COMBBÓL FOGYNI, ismétlem, 160cm és 51kg vagyok, nem tudom ez kinek kövér???? És igen, mint leírtam a kajára odafigyelek, szálkásító étrendem van. Az h nem értitek amit emberek leírnak, a ti bajotok, de idegesítő h csak azt tudjátok fújni h egy adott helyről nem lehet fogyni, holott aztán le van írva h sehonnan nem akarok fogyni, csak IZMOSODNI! Ha nem értesz hozzá, nem kell írni. Annak aki normálisan válaszolt, KÖSZÖNÖM! Jah és 6kg súllyal edzem, megfelel?
2013. okt. 23. 12:02
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Leírtuk, hogy a kis súly nem ér semmit. Guggolás, kitörés, lábhajlító és lábfeszítő gépek használata.


Ha izmosodni akarsz, akkor miért szálkásító étrended van? Ahhoz tömegnövelő kell.

2013. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!