Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebből le lehet vágni, hogy...

Ebből le lehet vágni, hogy "rocker" vagyok?

Figyelt kérdés

Fekete pólókat hordok általában kék/fekete/szürke nadrággal , sötét színű magassarkú , fekete és szegecses ékszerek , 8 fülpiercing,és ezeket hallgatom:

guns n roses,nirvana,beatles,rolling stones...stb...



2013. nov. 9. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A rockerség inkább a zenéktől függ, amiket hallgatsz, nem az öltözködéstől..azt viszont nehezen mondja meg egy kívülálló, hogy mit hallgatsz. De nem értem, miért fontos ez? Az a lényeg, hogy Te szeresd a zenét, amit hallgatsz, nem mindegy, hogy látszik-e ez egy idegen számára is?
2013. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, de tényleg nem lényeges, hogy ezt mindenki tudja, szerinted ha valaki meglát az utcán érdekelni fogja, hogy milyen zenéket hallgatsz? én is szeretem a rockzenéket, de már kinőttem a csak fekete ruhákból
2013. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva belőled nem nézném ki, hogy Beatles-t, vagy Rolling Stones-t hallgatsz. Egyébként meg nem az öltözködésed miatt leszel rocker, de ez az öltözködés elég rockos/metálos szóval igen, észre lehet venni.
2013. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, hogy zárójelbe raktad a rockert, ebből látszik hogy csak pózer vagy. komolyan mi értelme így lázadni? ha csak ki akarod fejezni magad, akkor üvölts, piálj és szarj le mindent.. am ebben a felszerelésben inkább emósnak néznélek...
2013. nov. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Herczeg Levente ***** válasza:
100%

a rockerség nem külsőtől függ,eléggé sok embert láttam már akik úgy öltözködnek,de semmi közük hozzá.

A rockerség egy életérzés,nem pedig egy divat! Aki rocker,érzelmes akár csak a zene amit hallgat,sokrétű és kinyílvánítattó személyiségű!

Mondjuk rajtam látszik eléggé hogy rocker vagyok,hosszú hát közepéig érő szőke haj,kecskeszakáll,oldallánc,zenekaros póló. Van aki le néz érte,kapja be az meg..

BAnák közül én mondjuk durvábbakat hallgatok álltalában,de a lágyabbakat is meghallgatom pl:Insomnium,Cannibal Corpse,Sepultura(régi),Amon Amarth,Road,Depresszió,Tankcsapda,Kiss,Five Finger Death Punch,Pantera,Leander Rising,Morbid Angel,Helloween stb...

15/F

2013. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok pózer, de köszönöm az értelmes válaszokat :)
2013. nov. 10. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Őszintén szólva belőled nem nézném ki, hogy Beatles-t, vagy Rolling Stones-t hallgatsz. "


Ezt mért gondolod?

2013. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, ezt miért mondod??? :D
2013. nov. 12. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így leírás alapján tipikus divatrockernek tűnsz, mint a mai lányok kb 40%-a :D A rock egy életérzés. :D
2013. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan öltözködöm, mint a kérdező, pedig nem vagyok divat rocker. Feltéve, ah ezt arra mondtad, hogy közben csinos próbál lenni, vagy nem tudom. Én nem is nagyon ismertem azt a fogalmat, hogy divat rocker. Ez nem volt menő mikor kicsi voltam, de már alsós korom óta ez tetszik.
2013. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!