Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az nagyképűség ha...

Szerintetek az nagyképűség ha valakit nem érdekel mások véleménye csak a sajátjáé?

Figyelt kérdés
én például olyan ruhákat hordok amik nekem tetszenek de senki másnak nem talán 1-2 embernek.De sose kérdezem meg hogy jol néz e ki meg nem is érdekel hogy kinek tetszik és kinek nem a lényeg szerintem hogy nekem tetszeni.Sokan mondják ezért rám hogy beképzelt vagyok.De közben meg nagyon is elégedetlen vagyok a külsömmel.Nektek mi a véleményetek erröl?
2013. nov. 9. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz ha valakit mások véleménye érdekel és nem úgy öltözik ahogy szeretne. De sajnos a legtöbb ember ilyen. Nyilván a legfontosabb, hogy jól érezd magad a ruhákban, tetsszen neked. Bár azt nem értem hogyha neked tetsző cuccokban jársz akkor miért is vagy elégedetlen a külsőddel? Miért nem változtatsz azon ami nem tetszik magadon?
2013. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazábol elég hülyeség de a testem nem tetszik egyszer tul soványnak máskor kövérnek látom magam.
2013. nov. 9. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem nagyképűség, hanem feltűnési viszketegség, vagy egyénieskedés.
2013. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!