Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílus illik hozzám?

Milyen stílus illik hozzám?

Figyelt kérdés
Egy elég béna kérdésem lenne. Már régóta keresem önmagam, zenében, öltözködésben egyaránt. Zenében meg is találtam magam. Egyszerűen imádom a Paramore-t és az ahhoz hasonló bandákat! De a külsőm még nincs a helyén. Voltam már nagyon színes, nagyon egyszerű, most vagyok a "lázadó korszakban", azt hiszem... 14 éves vagyok, tehát tényleg nagyon gyorsan "váltakoztam". Jelenleg bőrdzsekis, fekete, lábszár közepéig érő bakancsos, sötét színű ruhás (nadrág, pulcsi, póló, szoknya, stb.) lány vagyok. A hajam a nyakam közepéig ér, szóval elég rövid. Festett bordó színe van (egyébként 24 mosás után "kijön"....). Egyik barátnőm folyton piszkál, hogy a jókislányhoz, vagyis hozzám nem illik ez a "rocker stílus". A jó kislány alatt a szorgalmas tanulót, lelkiismeretes embert, nem szívesen bliccelőt kell érteni. Szeretem a színeket, főleg a pasztellszíneket. Magas vagyok, majdnem 180 cm. Viszonylag vékony is, a combom, a hasam, csípőm kicsit problémásabb. Szeretem a kényelmes dolgokat, mint a kötött pulcsik, tornacipők, de a szoknyák is szóba jöhetnek (ha miután megtaláltam ahhoz a stílushoz illőt, amit még pont nem találtam meg). Tehát. Ha volt erőd végig olvasni, most kérlek, válaszolj! Milyen stílus illik hozzám? Milyen ruhákat hordjak? Tudnátok segíteni?

2013. nov. 10. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz görcsösen ragaszkodni egy bizonyos stílushoz? Azt vedd fel, ami tetszik ÉS ami jól áll. Nem kell a zenéhez kötni a ruházatod.
2013. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötődni valamihez, csak kéne egy alap, amiből kiindulhatnék.
2013. nov. 10. 13:16
 3/9 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján szerintem most is jó a stílusod.

Ha kiindulási alap kell, akkor a rocker, goth, esetleg visual kei illene hozzád.

2013. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu ne másoktól várd hogy megmondják milyen legyél, mert az sosem leszel te. Vegyél olyan dolgokat amik tetszenek függetlenül attól mások mit gondolnak róla, mikor tükörbe nézel érezd azt hogy rendben vagy... Csak így tudod megtalálni azt amit saját stílusnak nevezhetsz
2013. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a legfontosabb, hogy Te jól érezd magad a bőrödben! Legyen az az első, hogy neked mi tetszik, aztán lassan kialakul a saját stílusod. Tényleg ne ragaszkodj görcsösen a sablonokhoz. :)
2013. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól írták a többiek:) Am, lehet tökre vegyesnek is lenni, nem kell konkrétan egy adott stílusra "beskatulyáznod magad" !!:)
2013. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 10. 15:48
 8/9 anonim válasza:
szerintem nem vagy jó amiket így leírtál úgy értem ha szereted a pasztel színeket meg nem is vagy lázadó akkor nem érdemes a zenéhez kötni a stílusodat. de ha te így érzed jól magad az jó az a lényeg csak amiket leírtál azért gondolom úgy h ne csak felszínes legyen ez a "rocker vagyok de csak úgy .."
2013. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt akarom elkerülni. Mármint, hogy ne higgyenek rockernek, ha nem is vagyok az. Csak ugye most úgy nézhetek ki, de rájöttem, hogy nem illik hozzám.
2013. nov. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!