Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is csúnya? (cipő)

Szerintetek is csúnya? (cipő)

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy cipőt a Deichmannban és anyának, apának, de még tesómnak sem tetszik. Pedig nekem nagyon tetszik, és pont ilyet szerettem volna. Szerintetek csúnya?

(tudom, fiús, de jobb lenne ha swag lennék?:D)

[link]



2013. nov. 10. 18:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
nem pont ilyen, a sarka kisebb, de valahogy így néz ki
2013. nov. 10. 18:18
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszenek az ilyesfajta bakancsok. De a lényeget te is leírtad, hogy neked nagyon tetszik, szóval ne foglalkozz másokkal.
2013. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem borzalmas...

de ha neked tetszik és illik is a személyiségedhez, akkor nyugodtan viseld! :)

2013. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

ez nagyon fiús, szóval max vmi nagyon nőies szereléssel OK. ha farmernadrággal meg bőrdzsekivel veszed fel az már kifejezetten gáz sztem.

szoktam látni csajokon bakancsot, ami sokkal nőiesebb. szóval egyet tudok érteni a családoddal. meg ha már ilyet veszel, inkább vennél acélbetétest :)


21/F

2013. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy olyan cipő, hogy akinek nem ilyen a stílusa, és nem öltözködne így, annak nem tetszik. Én is olyan cipőket hordok, amiket pl. anya biztos nem venne föl, de pont ezért sose úgy nézi a cipőimet, hogy felvenné-e vagy nem, hanem a fazonjához / stílusához képest jól néz ki, vagy nem. Szerintem kérdezz erről olyat, aki ilyesmiket hord, vagy nem idegen tőle ez a bakancs érzés:)
2013. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy meg:

[link]

Ne mondjátok hogy nem csini.:)

2013. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
látom a többségnek nem tetszik:D (erre mondja valaki hogy tömeg:DDD) és az utolsó 2-nek (gondolom ugyanaz az ember) pedig igaza van:) és Avrilnek nagyon jól áll:)
2013. nov. 10. 18:31
 8/19 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy felvéve tök máshogy néz ki:)
2013. nov. 10. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
nyilván máshogy, Avrilnek meg jól állt 15 évesen, de már ő is kinőtt ebből... (persze ha te is 15 éves vagy és így öltözködsz akkor okés)
2013. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mi az a swag?

Amúgy nekem sem stílusom a bakancs, de a lényeg h neked tetszik, úgyis te fogod hordani. Mindenkinek más az ízlése.

Amúgy biztos kényelmes.

2013. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!