Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is csúnya? (cipő)

Szerintetek is csúnya? (cipő)

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy cipőt a Deichmannban és anyának, apának, de még tesómnak sem tetszik. Pedig nekem nagyon tetszik, és pont ilyet szerettem volna. Szerintetek csúnya?

(tudom, fiús, de jobb lenne ha swag lennék?:D)

[link]



2013. nov. 10. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nagyon nem tetszik,ronda
2013. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az őszinteséget, utolsó, neked pedig biztos tökéletes stílusod és ruháid vannak.:)
2013. nov. 10. 19:12
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó. Nekem is van bakancsom, és simán fel lehet hozzá lazán, de egyben csinosan is öltözni. :)

17/L

2013. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
a cipő az a kiegészítő,amit lehetetlen önmagában megítélni. egy rondának titulált darab is lehet csodás, ha jól választod meg a többi ruhád. nekem egyébként tetszenek az ilyen bakancs-szerűségek, nagyon jól kihasználhatóak,és egy jobb minőségű darab tuti, hogy sokáig a barátod lesz. szerintem ne hallgass magadon kívül senkire. neked tetszik, ez a lényeg.
2013. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen,köszönöm kérdező,az egyéniségemhez való ruhák tényleg tökéletesek. Nem tudom min vagy úgy felháborodva,én csak a véleményem mondtam,de azt egy szóval sem,hogy ne hordd,vagy ne szeresd ezt a cipőt.
2013. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hasonló van nekem is, szerintem semmi gond nincs vele. Bár én acélbetéteset szoktam gyakran hordani, szóval ez nálam a nőies és szolid kategória.

Vedd fel nyugodtan, nem csúnya egyáltalán. És ha tetszik, akkor meg nem érdekes amúgy se más véleménye, Te érezd benne jól magad!

24/L

2013. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, hord nyogodtan:)
2013. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon, nekem tetszenek a bakancsok.

14l

2013. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mostanában pont, hogy menő, meg swag lett a bakancs, olyanok is hordják, akik stílusához egyáltalán nem illik...
2013. nov. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!