Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van mindenki oda a...

Miért van mindenki oda a martens bakancsokért?

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy 20 sorosat... és számomra észrevehetetlen a különbség e között és a többi baki között...
2013. nov. 10. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nagyon jó minoség, évekig bírja egy darab, akkor is ha télen-nyáron hordod, meg persze nagy neve van.. Bár elég sokba kerül, de megéri az árát. Mellesleg baromi jól néz ki.
2013. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nagyon jó minőség, és mindig divatban lesz. A barátnőm apukája, az etika tanárom és anyukám barátnője is mondta már, hogy hasonló 1460asban feszítettek ők is ilyen korukban, szóval elég kortalan darab. Nekem megéri az árát, az olcsó cipőket nagyon hamar szétszedem, inkább kiadok nagyobb összeget egy jó minőség cipőért aztán hordom évekig, de persze ezzel mindenki máshogy van.
2013. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert jól néz ki, mindenhez fel lehet venni, kényelmes, és van egy "varázsa". Nekem 8 és 10soros van.
2013. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, ez engem is érdekelne :D

Ha Martans, akkor csak a 8-10 sorosak jönnek be, de amúgy annyira nem rajongok értünk, nekem a talprésze valahogy egyáltalán nem tetszik.

Shellysem van és sokkal, de sokkal jobban bejön, mint a Martens, ami szerintem nőiesebb kinézettel rendelkezik mint a többi baki.

2013. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!