Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Győrben oldalcipzáros bőr/műbő...

Győrben oldalcipzáros bőr/műbőrkabát?

Figyelt kérdés

Üdv.

Ma néztem Zarában ilyen oldalcipzáros nagyon komolyan kinéző kabátot, ( [link] ) kb ilyesmi. Nagyon megtetszett, annyira nem is vészes, 26 volt, de XL-eset próbáltam, és kicsi volt. Az a kérdésem, hogy Győr-Győr közelében hol tudnék ilyeneket nézni/venni?Persze nem 50E-ért, valami elfogadható áron ilyen max. 30E.

Előre is köszönöm a segítséget! :))



#bőr #oldal #kabát #bőrkabát.műbőr #oldalcipzár #oldalcipzáros kabát
2013. nov. 10. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
kínai
2013. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26ért drága a műbőr, a bőr meg többe kerül. Nézz körül vaterán vagy ebay-en. Vagy ha jó a műbőr is akkor sorban végig kell járni az összes divatbutikot, h&m, orsay és társai.
2013. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tele van velük minden. NewYorker, H&M, Tally Weijl-ben többféle is van, C&A, Mango, Reserved, Orsay, T-boy...

Mindenhol van ilyen kabát, és a Mango-t leszámítva bőven 30 ezer alatt van, de még 20 alatt is - de az ugye műbőr. Igazi bőrért azért többet is ki kell adni, ha az kell.

Én 12ezerért vettem a Tally Weijl-ben.

2014. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!