Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann üzletben melyik...

Deichmann üzletben melyik számít jó márkának az olcsóbbak közül?

Figyelt kérdés

10000 alattit keresek és tartósat.

A Memphis márkával jól befaragtam.

Férfi cipőt keresek



2013. nov. 12. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az olcsoak kozul egyik sem. ;(
2013. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Mindegyik cipő garanciás, ha nem vált be az egyik akkor visszaviszed és kicserélik. Nem értelek komolyan. Ennél jobb bolt nincs sehol, 3 éve nem költöttem cipőre, ha tönkre ment visszavittem, kicserélték, választottam másikat.
2013. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
10-11 körül vannak jó Nike,és Adidas Cipők is már...ha 2évig bírja,és mindenap viseled az már bőven jónak minősül egy cipőnél,nem pedig szezonálisan csak nyáron...egy cipőtől 2 max 3évtől többet nem lehet elvárni,azonban még egy 10esből is lehet jót venni. :)
2013. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Deichmannál még a kínaiban is jobb cipőket árulnak.
2013. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Óh jajj... Ennél jobb cipőbolt nincsen? :D Hát én nem tudom mit csinálnék, ha szakadnának le a cipők a lábamról... Deichmann kínai szintű. Bár én utálok minden ilyen boltot...


Kedves kérdező, szerintem inkább nézegess, pl Humanic esetleg? Az sem nagy szám, de valamivel minőségebbi. Leárazva hátha tudsz kifogni valami jót! A Deichmann felejtős...

2013. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, a Humanic sem a legjobb minőség, volt már olyan cipőm, ami 2 hónap után tönkrement. Kicserélni nem nagyon akarták, csak megjavíttatni, de annak a minősége sem volt a legjobb :( Végül egy általunk ismert jó cipész oldotta meg a gondot a legjobban, igaz, hogy akkor már a garancián túl voltunk...
2013. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát a Graceland ""márkát""???! kerüld,mint a leprát.....
2013. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, én még sosem vettem Humanicban sem cipőt, de azt láttam, hogy van Vagabond pl. Az meg már talán a jobbak közül van. Ezért mertem javasolni... De akkor az sem! Én szinte mindig olasz márkák között válogatok. Most egy Valentinot vettem legutóbb, és ez tuti csizma marad sokáig! :)
2013. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fél év volt a cipőre. Én még olyanról nem halottam, hogy 3 év garancia.
2013. nov. 12. 21:02
 10/13 anonim válasza:
olyan félműveltek vagytok mint a f{)szom....a Deichmann-ban vannak jó dolgok,8éve onnan veszek cipőt,és egész jó minőségűek..az ,hogy te hülye vagy és megbéleygzel mindent látatlanba az legyen a te bajod!
2013. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!