Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a cipő?

Tetszik nektek ez a cipő?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 24. 20:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem is csúnya, de nem is gyönyörűség, ez a cipő arany középút. Szerintem bőrt vegyél (nem tűnik annak ez a cipő). Amúgy, ha bőrből van, jót mutat a lábadon, élőben nem gagyi, akkor vedd meg bátran:D
2013. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
átlagos:)
2013. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Még lenne egy ami szóba jöhet: [link]

Jobb mint a másik? Minőségibb? Köszi! :D

2013. okt. 24. 20:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyszer már láttam ezt a kérdést,gondolom azt is te tetted fel. Még mindig azt mondom,hogy a kék jobban tetszik :-)

17l

2013. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is láttam már a kérdést, de szerintem a barna jobb:D
2013. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyik sem néz ki jól szerintem. vannak sokkal sokkal ízlésesebb darabok ezeknél. vethetnél egy pillantást pl a nike blazerekre.
2013. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 supra01 ***** válasza:

Mind a kettő nagyon jól néz ki!

A fekete kék kicsit kihívóbb, a másik meg pont őszi.

Jó mindkettő.

2013. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

indokolatlanul felhúzom magam ezen a kérdésen. :D hogy lehet erre azt mondani, hogy őszi? mintha azt sugallnád, hogy most pont divatos, jó kis 2013 ősz, stílusos darab. pedig egyáltalán nem az:D mint egy túlméretezett ovis cipő.

[link]

ez egy őszi cipő, parancsoljatok. bár a kérdezőnek nem ajánlom, valószínűleg elég nevetségesen állna, feltételezve, hogy ezekhez a cipőkhöz passzoló ruhatárral bír.

2013. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Amit te linkeltél az is minden csak nem őszi, stílusa miatt sem (nekem elegánsabb tornacipő beütése van, ami nyárra való), és színe miatt sem. Ez egyéni vélemény volt, de ilyen kis bokáig éri vászoncipő nem alkalmas egy átlagos őszi napra amikor eső, sár meg hideg van, emiatt mondom azt inkább hogy ez valóban nem őszi cipő.
2013. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még annyit elárulnátok, hogy szerintetek melyik a minőségibb/tartósabb?:D
2013. okt. 25. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!