Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vendégént megyek szalagavatóra...

Vendégént megyek szalagavatóra, viszont a ruhával gondban vagyok, nem akarok alulöltözöttnek tűnni. Mi a véleményetek? Az alábbiak megfelelnek erre az alkalomra?

Figyelt kérdés

sajnos magasarkú cipőt még nem sikerült beszereznem,holnapig sajnos nem is fogom tudni,így lapos talpú cipőben mennék,ezzel talán nem is lenne gond,viszont hozzá fekete nadrágot gondoltam egy elegánsabb, fodros vállrészű, háton egyhén kivágott felsővel,ami szintén sötétebb árnyalatú,apró mintás,ehhez jönne egy a mintákkal megegyező színű elegáns fülbevaló illetve karkötő.

sajnos jelenleg jobb összeállítást nem igazán tudnék összeállítani,maximum egy fehér ujjatlan inget tudnék még felvenni a fekete nadrághoz,de azt csak végső esetben.

nem tudom h mennyire szokás ilyen alkalomra kiöltözni vendégként,ezért érdekelnének a vélemények


2013. nov. 14. 23:22
 1/1 anonim válasza:
ha egy képet tudnál küldeni róla segíteni tudnánk :))
2013. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!