Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOOK! Segítsen nekem...

LÁNYOOK! Segítsen nekem valaki melyik leggings-et válasszam!?

Figyelt kérdés
kikérném a véleményeket nehogy valami olyat vegyek ami aztán ronda lesz hát nemtudom hogy jol fognak-e állni akármelyik is mert eléggé hosszú és vényok a lábam lehet hogy ezek még jobban csak optikailag növelik?? nah ezek lennének: [link] a másik: [link] nah nektek melyik tetszik jobban és milyen pólót vegyek hozzájuk (valami egyszerüre gondoltam. Ugy egyszerű hogy nem tiszta mintás mert minkét gatya nagyon mintás és akkor az már nem lenne ugy jó esetlek egy csinosabb sima szürke vagy kivágottabbb szürke hogy ne legyen olyan uncsi:D vagy fekete valami szolid mintával valami ilyesmire gondoltam) jah és még azt kérdezném ha olyan pólót veszek hozzá ami hosszított vagy tanika formájú az ugy takar a lábamból és nem tűnik olyan hosszunak benne a lábam nem?!? amugy az öltözék győrbe lenne mozizós vásárolós csajos napra :) előre köszi 14/L
2013. nov. 15. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első sokkal sokkal jobban néz ki! Valami sima fekete hosszú pólóval nézne ki jól.
2013. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Az első. És a leggingshez hosszított pólót KELL felvenni, nem a lábad hossza miatt, hanem mert senki nem kíváncsi az intim részeidre, főleg nem 14 éves korodban.
2013. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az első, és elég gáz, hogy egyáltalán gondolkodsz rajt, hogy hosszabb felsőt vegyél fel hozzá és azt is csak a lábad hossza miatt. A leggingset hosszú felsővel kell hordani, mert nem akarja az utcán senki a te lábadközét nézegetni, a leggingsben ugyanis minden látszik.
2013. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Láttam üzletben végig nyomott mintás leggingset, nekem nagyon nem tetszett az anyaga. A mintától merev volt és idétlenül is állt (felpróbáltam mert amúgy tetszett, csak utána derült ki hogy felejtős).
2013. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
találtam hozzá egy ilyen fehér (én tök szürkének látom de hát ha egyszer azt ) pólót a neten vagy ezzel nem állna jól?? : [link] de ha nem az se baj mert nekem van egyszinű felsőm csak az is szürke
2013. nov. 15. 21:11
 6/17 A kérdező kommentje:
jajj hát már nekem amugy van de nem rövid pólót veszek hozzá a seggem azért takarja csak a seggem alág már általában nem ér!
2013. nov. 15. 21:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszínű jobb. Ez a minta totál nem illik ezekhez a leggingsekhez.
2013. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

"jajj hát már nekem amugy van de nem rövid pólót veszek hozzá a seggem azért takarja csak a seggem alág már általában nem ér!"

Nem is a seggedről beszéltünk cicavirág...

2013. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
amugy azért köszi akkor ugylátom győzőtt az első:DD (am nekem is egy picit az jobban tetszik)
2013. nov. 15. 21:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"jajj hát már nekem amugy van de nem rövid pólót veszek hozzá a seggem azért takarja csak a seggem alág már általában nem ér!"

Hát, de nem is a seggedre gondoltunk. XDDD Na, mindegy. XD

2013. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!