Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyedi, csinos, különlegesebb,...

Egyedi, csinos, különlegesebb, saját stílus, amit mások nem nagyon hordanak, VAGY olyan, amivel tökéletesen beleillessz a mai fiatalok közé, semmivel nem tűnsz ki, ugyanoly stílus, utánzás. Nektek melyik?

Figyelt kérdés
egyedi, utánzás, különleges, beleillessz, saját, mások

2013. nov. 17. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első nem létezik. A tömegtermelés korában nincs egyedi, saját, különleges stílus. Minden egyes stílus utánzás, és minden stílust kitaláltak már előtted. Amúgy 12-15 éves koromban punk-rocker voltam, csak fekete cuccok, szegecsek, bakancs, meg minden ami kell. Aztán meg rájöttem, hogy nem ettől leszek különleges, hanem attól, aki vagyok. Úgyhogy azóta farmert-pólót hordok, és érdekes módon aki megismer, az soha nem tart unalmasnak, vagy tucatnak. Ez ilyen tini őrület, hogy az ember ennyire fel akar tűnni már a megjelenésével.
2013. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem, ami tetszik azt hordom...
2013. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az első mindenképp
2013. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kényelmes, fiús. Fogjuk rá, rockos.


Egyébként mostanság nehéz olyan stílust összehozni, amit tényleg a sajátodnak mondhatsz. Erre valószínűleg csak Gaga képes. Bár, úgy vagyok vele, amibe bugyolálod magad, azt tudnod kell hordani is, mert különben úgy nézel ki benne, mint egy bazári mamlasz.

2013. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, amivel tökéletesen beleillek a mai fiatalok közé, semmivel nem tűnök ki, ugyanolyan stílus, utánzás.

Csak mert én nem szeretek kitűnni a tömegből. Tudom, ezen az oldalon ez a legnagyobb bűn, de nem szeretem ha megbámulnak. Kényelmetlenül érzeném magam. Hát most mit csináljak? :D

Ettől még nem vagyok kevesebb, mint egy "húdeegyedi" ember.

Egyébként is, azt hordom amit találok a boltban, és valljuk be nem sok egyedi cuccot lehet találni. Ha valami megtetszik, megveszem, nem kell erre ilyen nagy hangsúlyt fektetni.

2013. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozok stílusokkal. Azt hordom, ami tetszik.
2013. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!