Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Több kérdés és több képel...

Több kérdés és több képel segitenétek? Szerintetek jo lenne? FONTOS holnapra kéne sok válasz

Figyelt kérdés

EZ a kabátom [link]

Szerintetek jó? na ehez lilla szinü (átázos anyagu velur aszem) csizmát vennék és ez a táska akkor illene hozá? vagy vegyek lillát?

[link]


És még egy kérdés melyik ora tetszik nektek és megéri e?

1 . esetleg ugyanez fehérben

[link]


2. [link]


3. [link]


2009. nov. 18. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
a táskát a cipő színéhez szokták igazítani, tehát ha lila lesz a cipő, én a lila táskát venném meg
2009. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
szerintem a playboy egy kicsit márlejárt:S:S
2009. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem legyn inkább minden fekete....nagyon feltűnő lennél már lila táskába is, meg lila csizmában is.

az órák közül pedig egyértelműen az ezüst színűt.

2009. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de melyiket a feketét vagy a fehér ezüst?
2009. nov. 19. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha már muszáj az a Playboy (fúj) akkor a legkevésbé feltűnőeket válaszd.

Mivel a kabátod fekete csizma is inkább fekete legyen meg a táska is. Az óra mindegy melyik (kabát alatt nem látszik).

Inkább a többi ruhád legyen feltűnő, színes pulcsi, sál, akár színes farmer, az alapdarabok legyenek feketék (barnák, szürkék stb.)


Ági

2009. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 19. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!