Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segíítseteeek? (kérdés rövid...

Segíítseteeek? (kérdés rövid válasz hosszú)

Figyelt kérdés

2 nap múlva írtózatosan fontos találkozóm lesz és azért mégsem jelenhetek meg sportcipőben rikító cipőfűzővel!!!

Szóval max 8 centis magassarkút keresek!! képpel és hogy hol tudom beszerezni. Nagyon fontos üzleti találkozóm lesz. Heelp


2010. nov. 19. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Humanic, New Yorker, Deichmann... Webshopok. Kínai.
2010. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon fontos üzleti találkozó? Öltözködési tippek? Képpel? Honnan? Te kamuzol.
2010. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mire lenne neki jó ha kamuzna? :D
2010. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha valakinek NAGYON FONTOS ÜZLETI TALÁLKOZÓja lesz az tudja, hogy hol kell beszerezni ezeket a cuccokat és nem a gyk-n fogja keresgélni. Ha mégis, akkor el se menjen arra az ÜZLETI TALÁLKOZÓra.
2010. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha valakinek nagyon fontos üzleti találkozója lesz, az nem úgy ír, mint egy 13 éves liba :D
2010. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán előfordulhat, hogy ő más stílusban öltözik és az elegancia annyira nem volt szempont az eddigi öltözködésében és ezért itt kér segítséget.

Viszont én azt nem értem, hogy ha eddig kb sportcipőben jártál és feltehetőleg nincs egy cipőd sem akkor, hogy fogsz tudni menni rögtön 8 centis sarkú cipőben?!


Ha pedig nem tudod, hogy milyen cipőt vásárolj, hát... azt mi sem tudjuk.

Fontos lenne, hogy milyen ruha lesz rajtad, mert anélkül kb annyit lehet erre mondani, hogy menj le a legközelebbi üzletbe és vegyél valami fekete, elegáns cipőt.

2010. nov. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

"2 nap múlva írtózatosan fontos találkozóm lesz és azért mégsem jelenhetek meg sportcipőben rikító cipőfűzővel!!!

Szóval max 8 centis magassarkút keresek!! képpel és hogy hol tudom beszerezni. Nagyon fontos üzleti találkozóm lesz. Heelp"


Hééj válaszolok bocs de hol láttok üzletit?hááhhh:DDDDD

2010. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos üzleti találkozóm lesz. Heelp"
2010. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Üzleti találkozó lehet pl. egy állásinterjú is.

Lehet egy boltban dolgozik, ahova semmi extra cucc nem kell.

Mit kell belekötni mindenkibe?


Szerintem felesleges linkelgetni, azt javaslom menj el a Zaraba és vegyél ott.

Nagyon szép cipők vannak 10 ezerért, de maximum 20 és akkor minőséget veszel, ami nem jön szembe veled mint pl. egy Deichmannos, amilyenbe minden 2. csaj van.

2010. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!