Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk lányok, mit gondoltok az...

Fiúk lányok, mit gondoltok az ilyesmi bőr szoknyákról? Csini vagy r. b. ncos? KÉP

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 19. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Se csinos,se r*bancos,egyszerűen ronda,de turkálóban kapsz ilyet párszáz forintért,nem kell ehhez tally weijl.

Ha neked is ilyen pálcika lábad van,akkor meg főleg nem ajánlom,egy formásabb lábon talán egy fokkal elviselhetőbb...

2013. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2013. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Persze azt is megírhatjátok h nem tetszik, és h miért.


Itt van pár kép amin jobban látszik:

[link]


Amúgy nem tallyban terveztem emgvenni, már ha megveszem egyáltalán :)

2013. nov. 19. 18:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinos.Nekem tetszik.

Ha a megfelelő kiegészítőkkel veszed fel,úgy a legjobb.

2013. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

A lábtól sok függ. Mármint attól a lábtól amit a szoknya alatt láthatnak.


Egyébként ha neked tetszik, használd. Ha nem tetszik, meg se vedd. Ne azért viselj egy ruhát, mert XYnak tetszik, vagy mert Znek is van.

2013. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én is ilyet fogok venni,most ez a trendi és nekem is tetszik.de én se teillyben ,vagyis megnézem ott is mennyi az ára,de sztem nem ott fogom megvenni
2013. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik.
2013. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon ronda, és nem azért mert bőr, hanem mert "tüdőszoknya", valahogy olyan bénán áll mikor tüdőig felhúznak emberek egy szoknyát, vagy nadrágot...
2013. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrről mindig feszülős dolgok jutnak eszembe. Ilyen szoknyába is inkább valami tapadós ceruzát tudnék elképzelni. Nekem fura ez a lenge dolog :D
2013. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most nagyon divatosak az ilyen fazonú bőrszoknyák, de én semmi pénzért nem venném fel :D nekem nem jön be.
2013. nov. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!