Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok Orosz Barbara...

Mit gondoltok Orosz Barbara stílusáról? Én nőként úgy gondolom, hogy nagyon szép és nőies.

Figyelt kérdés
Az az egyetlen problémám, hogy mindig sminkelve látom, pedig őszintén kíváncsi vagyok, hogy néz ki a púder meg az erős rúzs nélkül :)

2013. nov. 15. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nmá! Az a nő annyira modoros!
2013. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is nagyon szép és nőies. :)

Az egyetlen problémám vele kapcsolatban az, hogy nekem úgy tűnik, mintha nem szívből jönne nála ez a nőies stílus.

Néha olyan, mintha szerepjátékot játszana. De lehet, hogy ez abszolút nincs így, s csak én gondolom ezt.

Mindenesetre én nagyon kedvelem ezt a romantikusan nőies stílust, csak kár, hogy szinte mindenki "uniformizálódott" manapság. :(

22/f

2013. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát tény, hogy picit elrugaszkodott a magyar valóságtól. Olyan vicces, amikor írja egy Michael Kors táskára, hogy az ára nem is vészes :) Jó, nyilván annak nem vészes, akiek egyáltalán van lehetősége ilyet vásárolni.


Viszont szeretem, hogy felismeri a minőséget, pártolja a fiatalokat. És alapvetően nagyon bohó és kedves :)

2013. nov. 15. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!