Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt már valaki mellemelő...

Használt már valaki mellemelő tapaszt?

Figyelt kérdés

Mennyire emeli meg a mellet? Nekem sajnos elég kicsi melleim vannak és most kaptam egy nagyon kivágott ruhát, ehhez szeretném használni. Megemeli annyira, hogy szép formásnak tűnjön a mellem?


Mennyire tartósak ezek? Át lehet bennük bulizni egy éjszakát?


Bare Lifts mellemelőt néztem, de ha esetleg van olyan márkájú ami nektek bevált kérlek írjátok le!


Köszönöm!


2013. nov. 19. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek bulihoz nem igazán alkalmasak, max ha beülős ivós buli és nem sokat mozogsz.

Amúgy meg ha kicsi a melled akkor nincs mit feltapasztani... ha meg van mit akkor nem kicsi és valószínűleg felesleges is. Plusz elrontja az egész estéd mert kényelmetlen és azon fogsz aggódni hogy mikor nem bírja már a tapasz és "esik le" a melled. Keress valami más megoldást szerintem.

2013. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!