Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vegyek fel télikabátot?

Vegyek fel télikabátot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy még bőrkabátban járok(rendesen aláöltözve) de már lehet elférne a télikabát is, de amit most vettem az nagyon téli :) Mármint hogy vastag, leér kb a térdemig és mikor felveszem olyan pufinak érzem magam és hülyén is :D de reggel fél 7-kor mikor megyek a buszomhoz eléggé hideg van. Ti miben jártok?


2013. nov. 19. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kívül vékony szövet, belül jó puha szőrös, passzés, pulcsiszabásúban járok. :)
2013. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hétfőn szedtem elő a télit, pont azért mert reggel és este hideg van. Nekem szövetkabátom van, abban nem érzem magam pufinak, szóval az jó ilyenkorra is meg hidegebb télre is.

De ha fázol inkább vedd fel, körülöttem már mindenki télikabátban jár, sokan pufikabátban. Na ők biztos nem fáznak.

2013. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van bőrdzsekim, egy kicsit vastagabb tavaszi/őszi, meg nagyon vastag, meleg téli. A dzsekiben nagyon fázok. Ha alá öltözök a tavaszi alá, akkor az úgy még elmegy. A téli meg nagyon meleg :DD de azért inkább süljek meg, mint hogy megfázzak. Szóval akkor vedd fel a télit. Ne kockáztass :)
2013. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem hétfőtől a téli lesz :) bár nálunk is az osztályban már az egyik csak 1 hónapja a hosszú télikabátjába jár :D csak olyan furcsán érzem magam mikor felveszem :)
2013. nov. 19. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ez van. Mondjuk nem csak egy ember jár téliben :) de azért nem olyan sok
2013. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szövetkabátban járok egyelőre. Ebből van hosszabb és rövidebb fazonom is, több színben, összesen 8 van. A téli pufibb kabát nekem még nagyon vastag, amúgy sem vagyok fázós. Előfordul, hogy a szövegkabát alá csak egy vékony pamut hosszúujjút veszek. Kötött szinte még nem is volt rajtam. Bár általában autóval közlekedek, de régebben amíg busszal-gyalog jártam, akkor is hasonlóan öltöztem. 0 fok fölött nem igazán hordtam vastag kabátot.
2013. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!