Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Közép suliba nektek kell...

Közép suliba nektek kell váltó cipő? Nekünk 9. be kell és nem tudom mit vigyek? Szandált vagy papucsot?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány? Ha lány, akkor én egy balerina cipőt vinnék. Ilyet: [link]

Ha meg fiú vagy ,akkor egy tornacipőt, vagy sportcipőt.

2013. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsére csak általánosban kellett. Az a baj a balerinával hogy zoknival gáz.
2013. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekünk nem kell,de én a helyedben nem szandált,meg balerinát vinnék,mert azokban látszik a zoknid,és úgy hülyén néz ki. én általánosban ilyen fazonú papucsom volt,mint ahogy a többieknek is. [link]
2013. nov. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert a csorcs nem gáz és nem látszik benne a zokni... ááá :D én valami vászon slip-on cipőt vennék.
2013. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk se kell szerencsére, általánosban kellett, kínais törnacipőt hordtam, tökéletes volt addig, és nem féltem otthagyni a szekrényben sem.

Szerintem is egy olcsóbb slip-on vagy tornacsuka jó lesz a célra. Én most tuti balerinát vennék, mert sokat járok ruhában, de lehet egy szakadt Converset fognék be alaposan megtisztítva.

2013. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerencsére nem kell...àltalànosba is csak alsòba kelett...szerintem is tornacsuka...
2013. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szandált viszel, akkor a zoknidat is le kell vetned, különben kiröhögnek. Valami sportcipő lenne jó.
2013. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!