Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha egy fiú melegítőben...

Ciki ha egy fiú melegítőben jár általában?

Figyelt kérdés
Utcán, iskolába.

2013. nov. 23. 13:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Leginkább csak a nadrág melegítő.
2013. nov. 23. 13:04
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Én is olyan sok fiút látok melegítőben meg suhogós naciban, és legszivesebben odakiabálnék nekik, hogy fiú ne! Ne csináljátok! Egy legolcsóbb kínais vagy turis famer is jobb ezeknél, de komolyan! Most ne haragudj meg, de rám eléggé igénytelen benyomást tesz. Inkább turizz egy farmert vagy kettőt, és azt hordd váltva, mint a melegítőgatyeszt, az otthonra való!
2013. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
hát ciki - nagyon ._. én egyenesen rosszul vagyok tőle
2013. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyenbe. De ezek sem minden nap. Néha napján oké meg otthonra.


ez tetszik: [link]


ez nem:

[link]

2013. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 supra01 ***** válasza:
100%
Az attól is függ, hogy miért jársz benne? Ha nincs más vagy jobb, akkor nem ciki. Ha te ebben érzed jól magad nem ciki. Ha nem piszkálnak érte, akkor nem ciki. Ha piszkálnak, de nem érdekel, akkor sem ciki. Szóval szerintem nincs ilyen, hogy ciki. Max. nem divatos, nem trendy, nem szokásos, de akkor mi van? Semmi!
2013. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Igen
2013. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van farmer a méretemben, és ami van az se passzol hozzám. Ezért maradok ennél.
2013. nov. 23. 13:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi a baj a méreteddel? Nagyon magas vagy? Vagy esetleg a körméreted nagy? Ha valaki tud varrni a családban, anyu vagy esetleg nagyi, akkor veszel farmeranyagot, vagy másmilyet 700Ft/méter áron, és megcsináltatod ingyen, mert családtag/ismerős. És akkor nem kell melegítőalsóban nyomni az ipart.
2013. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Otthonra nem, utcára, iskolában, munkehelyen, vendégségben stb igen.
2013. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem max otthonra vagy sportolni jó a melegítőnadrág, bárhova máshova ciki és tényleg igénytelen hatást kelt..
2013. nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!