Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszi érettségire (szóbeli)...

Őszi érettségire (szóbeli) miben szokás menni?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem, hogy melegen felöltözve megyek (szerdán lesz), és ott átöltözök (kb. térdig érő szoknya, nylon harisnya és topánka lesz rajtam). Ez így jó megoldás? Vagy hosszú nadrágban szoktak menni?
2013. nov. 23. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, jó lesz. Mikor én voltam tavaly, teljesen változatos volt, valaki szoknyában volt, valaki hosszú gatyában, szóval mindegy, mit veszel fel, a lényeg hogy mit tudsz. :)
2013. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy fekete, egyszerű, szűkített szárú farmerben mennék, hozzá fehér ing és blézer, és egy magassarkú fekete csizma. Ebben nem is fáznék sem az épületben, sem odakint. És az átöltözéssel sem kéne bíbelődni, meg felesleges cuccot cipelni magaddal egész nap. A csizma lehet lapos is, ha nem tudsz járni magassarkúban. Szerintem ilyen hidegben a tanárok sem akadnának fenn azon, hogy nem a legminibb szoknyádban vagy balerinacipővel, hogy utána egy hétig járkálhass az orvoshoz vesemedence gyulladással.
2013. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!