Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha a magassarkú...

Mit csináljak, ha a magassarkúban kicsúszik a sarkam?

Figyelt kérdés

Még nem hordtam magassarkút, el az első, ami van nekem. Szalagavatóra kell.

Voltunk a boltban, a 36-os nagyon nyomott mindenütt, a 37-es pedig pont jó volt(még az is nyomott kicsit). Viszont ahogy lépkedtem a 37-esben, egyre jobban azt éreztem, hogy a sarkam kicsúszik, és direkt úgy kell lépnem, hogy bent maradjon. A 36-ossal nem volt ilyen probléma, viszont az nagyon nyomott, és úgy éreztem nem bírom ki, ha az rajtam marad. Így a 37-eset vettük meg. Nincs valami "sarokfogó", ami segít, hogy ne csússzon ki a sarkam?


2013. nov. 24. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet venni sarokbetétel (School vagy Balea, eddigezt a kettőt láttam) ami ugye kitölti a helyet. Nekem arra kellett, hog ne törje a cipő a sarkam, de szerintem arra iss megfelel, amire neked kell. Egy ezres körül lehet egy pár, olcsóbb mint egy új cipő.
2013. nov. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!