Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fényes, fekete, latex-szerü...

Fényes, fekete, latex-szerü cicanadrágot hol vehetek biztosan? Kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ilyesmit: [link]
2013. nov. 26. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Akárhol tudsz ilyet venni 1000-4000 forintig terjednek általában. Bármelyik plázában, bármelyik kínaiban árulják. Minőségileg ugyanaz a vacak kínai az összes. Vegyél inkább egy műbőr nadrágot, azoknak ugyanilyen a szabása csak zárt anyagú, nem ilyen fényesszövet. Van rendes slicc része ezért fel lehet venni rövid felsővel is, nem olyan lesz mint egy harisnya. Viszont ha cicanadrágként akarod hordani arra is tökéletes, ugyanúgy szűk, ugyanúgy kiemeli az alakod.
2013. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.És mübőr nadrágot hol vehetnék és mennyiért?
2013. nov. 28. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ban vettem, olyan 4000 körül volt.
2013. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ívy1 ***** válasza:
Kínaiban 3000 körül van.
2013. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebay, vatera.

De a legegyszerűbb ha bemész H&M, New Yorker, Orsay... meg az összes többi plázás ruhabutik. H&M-ben biztos, hogy van de ott az újabbak 7-8 ezer körül vannak, a régebbiek amiket nem vettek meg annó azokat 2-3-4 ezerért szokták árulni akciósan. Érdemes körülnézni mindenhol. C&A-ban is lehet, hogy van azt nem tudom.

2013. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Moncsii. ***** válasza:
C &A, H&M, New-yourker, Tailly Weilly..stb:)
2013. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!