Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek milyen fajta...

Lányok! Nektek milyen fajta fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Pontosabban milyen haj,milyen testalkat meg ilyesmik :D Leginkább 14-15 éves lányoktól kérdem :D Ha tudtok mellé képet is küldeni az mégjobb :D Előre is köszönöm! :D

2013. nov. 27. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vöröseket, szőkéket, kék vagy zöld szemmel. Igényes rocker stílussal.
2013. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hosszú haj, rocker fiúk :D a test alkata meg tok mindegy

vagy is nem kell izminek lennie

2013. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az ideál dolog baromság.

Ha nekem pl az ideálom barna haj kék szem, izmos.

És ha szembe jön velem egy szőke zöld szemmel? Akkor az már nem tetszhet? :)

2013. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

világos szem, magas homlok, oldalválaszték a hajban, esszenciális ártatlanság a szemben, szép mosoly, vékony testalkat, szép hang, minimális borosta.


22L

2013. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegy csak magas legyen
2013. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Ne legyen vastag a csípője.. Legyen izmos, de nem baj ha nincs kocka hasa stb, csak ne legyen elhízva, szóval vékony.. Jó legyen a stílusa.. Én szeretem ha sportol, főleg ha lovagol, vagy focizik, vagy úszik.. A haja legyen divatos(képen látni fogod) Imádom a zöldés a barna szemet, de ez számomra nem fontos.. Ja és széles váll, vékonyabb láb.:DD

[link]



[link]



[link]

2013. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért mielőtt ideált írnék tisztázzunk valamit. Lehet egy fiú akármilyen helyes meg jóképű, de nagyon fontos a belső is, mert mégis csak mit ér a jó külső, ha nem tudsz vele normálisan beszélgetni? És most leírom nekem mi tetszik, de ezek nem kötött dolgok, tehát ha másmilyen akkor sem gond:)


De mivel most a külsőség érdekel hát legyen:)

Vékony, de azért nem a csont és bőr, hanem egy kicsit izmos is. Hajszín lehet szőke, barna, fekete...(csak vörös ne). Szemszín is igazából mindegy, mivel azt nem tudjuk megváltoztatni, de azért ha választhatnék a kéket mondanám:) Haj.. Hát ami jól áll neki, de nekem legjobban az oldalt rövidebb, középen hosszabb "páwás" fazonú tetszik.:)

Képet is küldhetek:(álom pasim)

[link]

[link]

De az ilyen fiúk is tetszenek:

[link]

2013. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7es vagyok, lemaradt, hogy 15/L:)
2013. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sötétbarna vagy fekete áll alattig,illetve vállig érő ÁPOLT haj.A szemszín édes mindegy,de előnyben a szürke és fekete szemű egyének.A testalkatról csak annyi,hogy nem kell izomagyúnak lennie,de nem árt ám ha nem túlsúlyos az illető,sőt...Na jó,lényeg hogy adjon magára.Legyen magasabb nálam(170 cm körül).


Persze a jellem se utolsó.Azzal pedig totál elvágja magát a csávó,ha olyan a ,,bokrot is megb_aszom'' féle.

Ezek azonban nem kötelező kikötések ám,csak a jelenlegi ideál.

2013. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú. Hát szemszín mindegy, de bírom a kék meg zöld szemet:) Legyen izmos, de ne az a nagyon kigyúrt. A stílusa legyen laza, sportos, de legyen kedves és megértő meg őszinte. Szeressen és legyen romantikus. A haja mindenképp barna vagy szőkésbarna legyen, mert a szőkék nem jönnek be. És odalegyen értem:D A hajból az a lazán felfelé zselézett típus jön be, nem az a dizájner Justin Bieberes...A sz.pott gombóc haj(elnézést) nem jön be. Legyen ápolt, jó illatú, igényes.
2013. nov. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!