Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen koktélruhát vegyek, ha...

Milyen koktélruhát vegyek, ha alacsony vagyok és van rajtam felesleg?

Figyelt kérdés

155cm és 62 kg vagyok

Eddig nem hordtam soha se ruhát, se szoknyát, mert nem tudom, mi állna jól. December közepén lesz a testvérem szalagavatója és oda venném az első 'egybe'ruhámat.


16L


2013. nov. 28. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne ha tudnám a méreteid. Sokat számít, hogy mennyire karcsú a derekad, vagy mekkora a melled. Szóval ugye a szokásos 3 szám.

Küldök pár képet, amik szerintem jók lehetnek, meg néhány ellen példát is.

Ez jó lenne: [link] A 3/4-es ujj takar és slankít is mivel sötét színű, azon túl szép kiegészítés a csipke. Amennyiben jól elkülönül a derekad, így az öv a derékon és a körszoknya szabás szintén előnyös lehet, mivel az meg kicsit nyújtja az alakot.

Ne legyen túl hosszú, de azért a térded még éppen fedje, illetve mindenképp magas sarkú kell hozzá. Ha alacsony vagy akkor a túl hosszú vagy túl rövid ruha is rövidít.

Ez a szabás még jó lehet: [link] Ehhez jól illik egy rövid blézer, aminek szintén 3/4-es az ujja.

Mivel én nem vagyok híve a "ha van rajtad +kg akkor sötét ruha kell" elvnek, ezért javaslom olyat keress, aminek a színe alapvetően sötét, de van benne több világos betét.

Pár ruha, amit hajlamos választani egy nő:

[link] "ápol és eltakar" --> hülyeség, nagyobbnak mutatja azt, ami nincs.

[link] Ez még vékony lányoknak sem mindig áll jól!

[link] Itt főleg az első kettőnél nagy hiba, hogy a szoknya csípőnél kezdődik, rövidíti az alakot.


Bocsi szerintem a modellek itt azért vastagabbak mint te, de ezeket találtam most :).

2013. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Jó ötleteket adtál.

Derekam nincs olyan nagyon szép, de nem is tűnik el és picik a melleim. Csípőm szélesebb, de inkább körte, mint homokóra az alkatom.

2013. dec. 1. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A vonalú ruhát, ami kiemeli a derekad, és elfedi a kényes területeket. És mivel elég alacsony vagy, ezért a térdig érőt válassz.

[link] (mondjuk ez kicsit hosszabb a kelletténél :D )

[link]


[link]


[link]

2013. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!