Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nos én 14 éves vagyok ( fiú),...

Nos én 14 éves vagyok ( fiú), és hát van egy jókora úszógumim meg hasam, mellesleg nem vagyok túl alacsony 178cm. Anyám mondta, hogy majd elnövöm ( el a ló. ) nőttem el, már 2 éve rajtam van ez a felesleg, mit javasoltok? (

Figyelt kérdés
( Nem vagyok túl anyagias úgy hogy kondi kilőve, és másféle gépek! )
2011. jún. 11. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfinak kell a tekintély.
2011. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az anyagias azt jelenti, h spórolós, szóval te az vagy. De nem ez a lényeg.

Mekkora súlyfelesleg van rajtad? Illetve hány kiló vagy? Ezt csak azért kérdem, mert ha tényleg nagyon sok, akkor senki se ajánljon majd neked futást, vagy olyasmit ami megterhelné az izületeidet.

Amit szerintem tehetsz: itt a nyár, van egy csomó szabadidőd. Úgyhogy menj egy fél- egy órát biciklizni, úszni. Nem kell semmit sem gyorsan csinálni, jó az lassan is, csak a végére fáradj el! Ezen kívül az evésre is figyelj! Nem kell koplalni, és nyilván anyukád nem fog csak miattad külön főzni, úgyhogy kezdj el kisebb adagokat enni. Sose edd degeszre magad, inkább többször (napi 5ször mondjuk) kisebb adagokat. Ha éhezel, egyrészt sprtolni sem lesz energiád, másrészt tartalékolásba kezd a szervezeted. Ezen kívül csökkentsd az édesség és az üdítő mennyiségét. Helyett egyél gyümölcsöt, zöldséget, pl az epernek most van szezonja, finom és édes is (persze porcukor nélkül).

2011. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát 75-76 kilő között vagyok de ezt le szeretném vinni úgy 68-70 ig.És mondom fenéken és csípőn van a legtöbb felesleg.
2011. jún. 12. 13:20
 4/4 anonim válasza:

14 évesen még tényleg nagy esély van rá, hogy kinövöd.

Ha nem akarsz várni, nem csak kondival lehet fogyni... Járj el futni pl., vagy bicajozni, pénzbe egyik sem kerül, és levegőn is vagy. Továbbá az étrend átalakítása is csodákat művelhet, ha nem eszel szénhidrátot és fehérjét együtt, akár 10 kilótól is megszabadulhatsz (már persze mozgással együtt).

Sok sikert!

2011. júl. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!