Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a duriban vásárolt ruhákról?

Figyelt kérdés
Szerintetek látszik ha duris?Mennyire tartjátok cikinek?Amit ott vesztek,azt bárhová fölveszitek?
2013. nov. 29. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a duri???
2013. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Használt ruhabolt
2013. nov. 29. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Turi, nem duri.
2013. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Jol mondja az elso. Az turkalo, tehat turis.

En szemely szerint imadok turni, oriasi jo cuccokat lehet kifogni potom penzert. Arra odafigyelek, h ne legyen agyonhasznalva. Sokszor meg az eredeti arcedula is rajta van.

En nem erzem cikinek, de lehet mas nem igy gondolja (azt viszont lesz***om.)

2013. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
35%
egyáltalán nem látszódik rajta ha ügyesen válogatsz, nem ciki a duris ruha az is lehet ugyanolyan jó és márkás mint a boltban vásárolt és még olcsóbb is,nekem is vannak duris ruháim és bárhova fölveszem őket különben ha szégyelled nem kell mindenkinek tudnia hogy honnan származik hazudni néha tudni kell...
2013. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Szinte csak turiban vásárolok (kivéve fehérneműt, cipőt). Nem csak olcsóbb, de környezetbarát is!
2013. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de miért hívjátok durinak? Turinak, turkinak már hallottam, de duri?

Amúgy meg a kérdésedre válaszolva, lehet nagyon jó állapotú darabokat találni, amiről nem állapítható meg az utcán, hogy honnét van. De hát mint a neve is adja, sokat kell válogatni, böngészni, hogy egy jó darabot kifogj. Én személy szerint szeretek turikba járni, de inkább csak azokat a dolgokat veszem meg, amik újak, vagy csak egyszer-kétszer használtak (a kis fehér címkét szoktam leellenőrizni, azon látszik, hogy új-e a ruha, volt-e mosva vagy sem). Ja, és ezeket a ruhákat normálisan hordom, úgy mint a többit, tehát bárhová felveszem, persze alkalomnak megfelelően.

2013. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rohadt gáz.. nincs az a pénz h onnan öltözzek :D
2013. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
100x inkább öltözöm turiból, minthogy olyan tucatribbanc legyek, akiket a Zara meg társai ruhaboltok termelnek ki :)
2013. dec. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek onnan öltözni. Olyanokat kell megvenni, amin nem látszik, hogy használt. Azt meg, hogy honnan van, nincs ráírva :) Egyébként angol használt ruhák a legjobbak, sokszor Marks&Spencert fogok ki 500-1000 ft-ért. Annyi a hátránya, hogy időigényes.
2013. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!