Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya nejlonharisnyával...

Szoknya nejlonharisnyával hidegbe?

Figyelt kérdés
Színházba megyek és nem tudom hogy felvegyek e egy combközépig érő szoknyát nejlonharisnyával ami egyhosszú a kabátommal szóval nem is látszik ki alóla hülyének néznének?

2013. nov. 30. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
miért néznénk hülyének?
2013. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hozzá illő cipőt veszel fel, akkor senki sem fog hülyének nézni. Inkább csinosnak és nőiesnek.
2013. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisztinas Edina ***** válasza:
Én is miniszoknyát veszek fel ráadásul harisnyatartoval,mivel a harisnyanadrágot egészégi okok miatt nem hordhatok.Nadrágot meg kifejezetten utálom.Miniszoknyába érzem magam igazán csinosnak és szexinek meg persze tüsarku körömcipöben.Én mindig igy öltözködök.Csak ha esik a ho akkar veszek fel boka csizmát sok ho van hosszu száru csizmát de csak tűsarkukat.Férjem elvisz autoval az iskola kapuig 2perc allat beérek a suliba.Ott nem fázok hazafele 2perc kiérek a kapuig férjem haza visz kocsivsl.Minden tanitási napon igy van.
2014. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!