Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mit vesztek fel ebbe...

Csajok, mit vesztek fel ebbe a hidegbe? Hogy öltöztök rétegesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

harisnya alá cicanaci vagy fordítva,mind a kettő van majdnem egyforma színekben (kis árnylat eltérés nem látszik)

ezt veszem fel szoknyához,ruhához!

Amúgy meg farmer meg csizma esetleg szövetkabát vagy hétköznapi "laza" kabát:D

Meg attól függ milyen kedvem van,fekete vagy színes cuccok,szürke...éppen mihez van kedvem vagy mit szedek ki a szekrényből...:D

2010. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
vastag harisnya, rá vagy alá combfix, alá esetleg egy vastag zokni is (persze úgy, hogy ne látsszon ki a cipellőből/csizmából/bakancsból:), sok alsószoknyás szoknya ált. térdig/földig érő. A harisnyát felhúzom a derekam fölé, és a felsőmet betűröm vele, hogy ne fázzon a derekam. Rá acélmerevítős (dupla rétegű, nagyon jól melegít) mell alatti, vagy mell feletti fűző, a felső ugye hosszujjú, rá kötött pulóver. Ha széles a pulcsi nyaka akkor alatta jól körbetekerem a nyakam egy csipkés sállal:) Kesztyű, szövetkabát.
2010. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hosszú ujjú felső, 2 pulcsi, kabát. meg olyan térdig érő zokni
2010. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

21:39

Te tudsz mozogni fűzőben?

Ja bocs...

LEHET mozogni fűzőben??

Ez nekem új...

2010. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Harisnya,farmernadrág,kabát mellény vagy (mű)bőrkabát(Időtől és hangulattól függ.Ha nagy a latyak akkor hótaposó ha nem vészes akkor szőrmés csizma.2 zokni:D

melltartó,arra egy spagettipántos topp,arra is még egy felső,aztán arra mégegy és esetleg ha nagyon hideg van akkor cipzáros felső.:D

2010. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

harisnya, térdzokni, farmer, melltartó fölé egy vagy 2 top (időtől függ), egy kötött vékonyabb felső, és ha hidegebb van, akkor egy cipzáros pulcsi is. rá szövetkabát + bokacsizma, sál... de néha még ebben is megfagyok :D

19/L

2010. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21:42: persze, hogy lehet! Mivel egy minőségi, jó kidolgozású fűző rugalmas, spirálos rozsdamentes acél merevítőkkel van ellátva, amellett, hogy szorít, és csodálatos derekat csinál, egyenesen tartja a gerincet és kihúzza benne magát az ember, kiválóan lehet benne mozogni, akár táncolni is! Le tudok benne hajolni megkötni a cipőfűzőmet is:) Levegőt kicsit gyakran kell venni ugyan, ha az ember 10-15 centire fűzi be magát (azért a 15 már durva), de mozogni bőven lehet benne.
2010. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

22:53

Ez nekem új. De azért köszi, hogy válaszoltál. :)

Nekem mindig is úgy tűnt, hogy az ilyeneket utálják a nők, mert nem lehet bennük lélegezni, meg élni.

Én elhiszem, hogy gyönyörű (mert tényleg az), de én nem bírnám. Egyszer volt rajtam, hát egy fél óra után már téptem le magamról, mert ááá, borzalmas volt. (Bár lehet, hogy eleve szar minőségű volt.) Nekem nagyon nem jött be, bár én már hozzá vagyok szokva a kicsit bő, vagy teljesen sztreccses pólóimhoz/topjaimhoz.

(Amikbe bele lehet kenni az olajat, ha épp motort szerelek... :D )

Meg amúgy is, én papagájnak érzem magam benne. :D

De rajtad biztos jól mutat, úgy tűnik értesz hozzá.

2010. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kell hozzá egy bizonyos vonzódás na meg fanatizmus:) Nekem mondjuk a régi korok ruhái iránti rajongásom vezetett a fűzőviseléshez, de egyébként szerintem egész sok lány van, aki szereti ezeket:) (pl. corset4you fórum, az indexen is van fűzős fórum, ott is rengetegen vannak). Na meg férfiak is :D

Elsőre egyébként tényleg kényelmetlen, mert be kell törni, meg kell szokni. Én egy hét viselés után már le se akartam venni kb, pedig elsőre alig pár órát bírtam ki benne. De fokozatosan kell hozzászokni, először pl. 4-5 centi behúzás (ezt meg sem érzi igazán az ember), aztán hetente mehet 1-2 centivel több, és a fűző is egy kicsit a testhez alakul, na meg a testünk is megszokja a fűzőt, és egyre tovább lehet rajtunk (van aki pl. abban van otthon is, a tightlacerek meg abban is alszanak).

2010. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát fanatizmus, az tuti. O___O

Nem fázik benne a derekad, a hátad?

Télen is csak úgy felveszed?

Azok már betegek, akik abban is alszanak. :)

Férfi fűző? ÚÚúúristeeen, ezt asszem nem akartam tudni, hogy ilyen is van. :D

2010. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!