Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tudnám érdekesebbé tenni?

Mivel tudnám érdekesebbé tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem szalagavató bálra egy egyszerű fekete csipkeruhát. Igazából nagyon szép, de szeretném valamivel feldobni. Az ékszerekkel óvatosan kell bánnom, mert a csipke könnyen beleakad. Még arra is gondoltam, hogy lehet kapni, egész olcsón felvarrható köveket, esetleg az elejét azzal is érdekesebbé tehetném. Vagy van valami ötletetek? Esetleg tudnátok olyan ékszereket linkelni, ami nem piszkálná a cspkét, mégis megállja a helyét egy bálon? Előre is köszi a normális válaszokat, válaszolóknak megy a zöld kezecske! :)

2013. dec. 2. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

a nyaka mennyire kivágott? mert ha viszonylag az akkor lehet hozzá fekete,ezüst vagy akár arany hangsúlyosabb nyakláncot felvenni hozzáillő fülbevalóval.

szerintem ebben az esetben méglehet egy feltűnő sminkkel illetve érdekes frzurákkal vagy hajdíszekkel operálni.

2013. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán kivágott, ilyen csónak nyakú. A pántja lecsúszik a vállamra. Igen én is valami szép nyakláncra gondoltam, csak az a baj, hogy ami van, az beleakad az anyagba, és kihúzza a szálát...
2013. dec. 3. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám fel kövekkel, szerintem a csipke önmagában is gyönyörű :) inkább valami szép fülbevalót választanék hozzá, esetleg karkötőt.
2013. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

köss a derék részre egy fekete selyemszalagot

[link]

2013. dec. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feldobni, ez így a szép, klasszikus. Vegyél hozzá finom gyűrűt, finom fülbevalót, egy szép fekete magassarkút. :) Csinálj szalagavatóra szép füstös szemeket, vagy használj bordó rúzst, és legyen a körmöd is bordó, csinálj kontyot, ilyesmi.

A ruhát hagyd. :)

2013. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meggyőztetek a ruha szerintem így marad :) Majd a kiegészítőkkel picit dobok rajta, és máris jó. A piros köröm pedig jó ötlet, azt is hasznosítom :) Ment a zöld kéz mindenkinek! Azért ha még valakinek van ötlete nyugodtan írhat!
2013. dec. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!