Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos vagy gáz ha hímzett...

Divatos vagy gáz ha hímzett blúzban megyek ki az utcára?

Figyelt kérdés
ehhez hasonló van nekem csak az ujjában nincs gumi nekem nagyon tetszik de nem merek benne az utcára kimenni pláne suliba [link]
2013. dec. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valami nem divatos az miért gáz? Ha holnaptól kitalálná valaki hogy a citromsárga a divat akkor a többi szín hirtelen gáz lenne vagy mi?
2013. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel. Ha kérdezik, mondd azt, hogy mivel az olimpikonjaink is kalocsai mintás holmikban voltak, és nagy sikerük lett, anyukád azt olvasta, hogy jövőre ez lesz a divat itthon is. Egyébként a Fidesz tavaly támogatást adott azoknak a divattervezőknek, akik népi hímzéses ruhákat terveznek.
2013. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a gaz inkabb,ha ezt mocskos Angol-Amerikai zaszlos polokat hordod!!!

Ez inkabb magyaros beutesu,ezzel semmi gond...

2013. dec. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van feketében. Egyszer felvettem bordó, ceruzafazonű bőrszoknyával, annyi dicséretet kaptam, mint még soha :D
2013. dec. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát akkor felveszem :D köszi a válaszokat!
2013. dec. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!