Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki huszonévesen...

Szerintetek ciki huszonévesen pizsamába aludni? /F

Figyelt kérdés

Természetesen nem mintás pizsama, hanem egyszínű. Általában a felnőtt férfiak meztelenül, vagy egy szál alsónadrágban alszanak, télen viszont én fáznék, ha csak ennyi ruha lenne rajtam.


Kinek mi a véleménye a témáról?


2013. dec. 5. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ez nem cikiség, ez kényelem kérdése.
2013. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki is vágnám a páromat ha meztelenül aludna.


Ha fázol, akkor vegyél fel hosszú szárú pizsamát. Meg sem fordult a fejemben hogy ez ciki lenne.

2013. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a felnott ferfiak altalaban sem alszanak meztelenul, maximum a filmekben. abban aludj, amiben nem fazol, ha pizsama, akkor abban, ha boxeralso plusz polo eleg, akkor abban.


kulonben is, kinek mi koze hozza h. miben alszol, ha mast akarsz az agyban csinalni, ugyis leveszed a ruhaidat, ha erted mire gondolok...

2013. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Nekem a nagyapam alszik pizsiben,en azt vallom ha mar pihenesrol van szo akkor pihenjunk 100% ossan tehat ha egesz nap kenyelmetlenul be vagyunk bugyolalva, akkor adjuk meg a testunknek amit kell,es ne oltozzunk mar fel a takaro ala alvashoz minek!

En egyszal f,szban alszom es meg a parom is orul neki,mivel "ha megszedul van mibe kapaszkodnia"!

2013. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs benne. Mi mindketten pizsamában alszunk a párommal. A pizsama nálunk azt jelenti, hogy pizsamanadrág és póló.
2013. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nö vagyok de én is pisziben alszok, kivétel nyáron ha nagyon meleg van. Én nem mondom nem egy szexi dolog dehát ha egyzser fázom különben éjszaka..... Szerencsére a férjemet nem zavarja, különbenis alszik már amikor én lefekszem:)))
2013. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Azért azt megnézném aki egy szál f. szban alszik, mit csinál ha az éjszaka közepén megszólal a légvédelmi riadó.
2013. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az feloltozik!
2013. dec. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tökjó, hogy ez a kérdés időről időre felmerül. Nem is értem... Hirtelen miért lett ciki a pizsama? Nálunk az egész család abban alszik.
2013. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mer kis gyökerek azt látják a hálivúdi filmekben és azt hiszik az a menő ha egy szál p. csben alszanak.
2013. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!