Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lenne ha elmennék és...

Ciki lenne ha elmennék és vennék harisnyát?

Figyelt kérdés

Most már reggel nagyon hideg van, 20 percet gyalogolok a suliba meg az állomásra is 10-et, és eléggé fázni szoktam egy sima farmerban. (Meg a lábfejem is pedig téli cipőt hordok) Gondoltam elmegyek és veszek egy vastagabb (akár pamut ha van) harisnyát. Fiú létemre nagyon ciki lenne? Egyrészt az hogy hordok másrészt az hogy megveszem. (Mondjuk Auchanba)

16/f



2013. dec. 4. 11:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tehát mikor ott vagyok a boltban hogy fog rám nézni a pénztáros stb.
2013. dec. 4. 11:28
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki. A pénztáros meg úgy sem tudja, hogy kinek veszed, de nem is hiszem, hogy érdekli. Mások is vesznek, azért lehet ott kapni.

Egyedül az osztálytársaidnál fordulhat elő, hogy cikiznek. Pl. ha tesióra előtt öltözködésnél meglátják. Lehet, hogy ezen fognak viccelődni.

2013. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Egyáltalán nem ciki, télen ugyanúgy mint a lányok fiuk is fázhatnak 1naciba :D

erre találták ki a jégeralsót! kérd ezt az eladótól,és miért nevetne ki? ez butaság..

2013. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

te fogsz kinevetni engem, de szerintem olyan édes, mikor a pasim otthon jégeralsóban rohangál... :D imádom :D

na, szóval nem ciki :)

2013. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 4. 11:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy vehetsz, jéger alsó a neve nem harisnya és sok helyen lehet kapni. ez ugyanolyan férfi termék mint a zokni vagy a poló smemi ciki nincs benne. ersze a sulibna lehet cikiznének érte ha látnák de old meg hogy ne lássák öltözésnél. pl kinai üzletekben is van de én láttam már auchan-ban is.
2013. dec. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Férfiaknak jégeralsó való, nem harisnya, kb bárhol lehet kapni és nem ciki.
2013. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha női harisnyát veszel az elég ciki.
2013. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknak jéger alsó való nadrág alá, bár itt gyk-n sokan írják (férfiak) hogy jobban szeretik a női harisnyát. Hát kinek mi. Én biztos nem fogom látni. :D Tesi óra előtti átöltözésnél viszont elkerülhetetlen hogy meglássák. Nem tudom milyen osztálytársaid vannak, de előfordulhat hogy megszólják a harisnyát. Ha jégeralsónál fordulna ez elő, nyugodtan állj a sarkadra. Ezt pont a hidegre találták ki, és tél lévén hideg van. Van aki fázik, van aki meg tesz ellene.

23 L

2013. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a jégeralsó lenne a megoldás, fehérnemű üzletben a férfi alsók mellett van, olyan a kialakítása, mint egy boxernek, teljesen férfi fehérnemű. A harisnya se feltétlenül gáz, elvégre ha egy lány a gatya alá veszi az is csak komfortcélt szolgál, viszont tesióra előtt tényleg lehet poént csinálnak belőle (vagy egy nem tesis napon egy hirtelen orvosi vizsgálaton...)

Szóval inkább ruházz be férfiváltozatra :)

2013. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!