Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri Benetton ruhákra...

Megéri Benetton ruhákra költeni? Milyen a minősége? Nektek bejön minőségileg, árilag meg stílusilag?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Benetton ruhákat. Jó minőség és egyszerű, letisztult formáik és darabjaik vannak. Olyan igaz, kevesebb több, márka szerintem, már ha érted, h mit akarok mondani. :) nyilván nem az árára értem a kevesebbet...
2013. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*olyan igazi, kevesebb...


bocsi, egy kis korrigálás. :)

2013. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy pár Benetton ruhám (igaz vagy kaptam vagy turiból, mert annyit nem költenék egy ruhára), de imádom őket. Jól néznek ki, jó minőség, tényleg évekig ruha marad. Annál jobban talán csak az Espritet szeretem, az EDC vonalat.
2013. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendszeresen vasarol az egesz csalad a Benettonbol,nagyon meg vagyok elegedve,egyetlen darab sem volt meg hibas,semmi nem ment tonkre.Lenyegeben addig hordod amig meg nem unod,vagy a fiam eseteben amig ki nem novi.

En eredetileg gyerekruhakat kezdtem ott vasarolni,annyira strapabironak bizonyultak,hogy a fiam ruhainak 80%-at onnan veszem es rendszerint magamnak is talalok valamit ami tetszik:)

Egyebkent egyetertek az elottem szoloval,egyszeru es stilusos,konnyen kombinalhato darabok.

2013. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!