Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyámék nem engedik hogy...

Anyámék nem engedik hogy acélbetétesbe és bomberdzsekibe járjak mert anyám rendőr és kirúghatják emiatt. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít hogy nem járhatok olyan stílusba amibe szeretnék.régóta ilyen beállítotságú vagyok de anyám nem engedi..az acélbetétest engedi de a bombert meg a terepszínűt nem..hogy tudnám rávenni?mert már a faszom kivan...
2013. dec. 5. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Járj normális ruhákban! Ha anyád kirúgják, akkor még arra sem lesz pénzetek.
2013. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én megbeszélném vele hogy igenis, ez a stílusom, de a munkája miatt biztosan szolidabban képviselném. már amennyire lehet...:)
2013. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tiszeteletben tartanám és elfogadnám a helyzetet.
2013. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább tartsd tiszteletben..mégse játék az állása, járj rendes cuccokban.
2013. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Mit tehetsz? semmit!!!! Rugasd ki aztán mehetsz csövelni vele együtt te idióta...
2013. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg kell értened, nekem is mondta már anyukám, hogy a kollégái beszóltak az akkor színes meg felnyírt hajamra. Már nem színes, de nem miattuk. Szerintem tartsd tiszteletben, hogy anyukád mit kér, nem poénból kéri, hanem bajba kerülhet. Ez azért nem a világvége, légy önmagad meg minden, de anyukád látja, hogy mennyit engedhet meg magának. Biztos őt is bántja, de nem kérne tőled ilyet, ha nem gondolná komolyan.
2013. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Kizárt hogy az anyád melóhelye beleszólhat a ruháidba... Évekig jártam egy TEK-essel, és végig rocker voltam, bakancs+bőrgatya, bandás pólók. Szerintem csak anyukád nem szeretné ha ilyenek ruhákban járnál, és erre tud hivatkozni :)
2013. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem hiszem, hogy egy terepmintás cucc miatt kirúgnák anyádat, manapság mindenki olyanban nyomul.
2013. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

én se nagyon hiszem el, hogy egy munkahely beleszól abba, hogy a kollégák gyerekei hogyan öltözködnek. még ha betörnél, kábszereznél, vagy ilyesmi. de fogadd el, nem dől össze a világ, majd ha felnőttél, olyanba jársz, amilyenbe akarsz.

de számíts rá, hogy a munkahelyek ott is beleszólhatnak...

2013. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!