Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Húztál már fel lábujjközös...

Húztál már fel lábujjközös papucsot zoknival?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:

:DDD

Nem, de érdekes lehet. :)

2013. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam otthon, de nem ment :D
2013. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vendégségben voltam pár napja, ahol nekem mmár csak ilyen flip-flop jutott, azt kellett volna zoknis lábra felhúznom :)
2013. dec. 11. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
rühellem az olyan papucsot
2013. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon szoktam :D, Annyi, hogy kicsit húzd meg a lábujjadnál a zoknit, hogy "lógjon", és akkor rátudod húzni a papucsot, és meg is feszül a lábadon.

Eleinte fura, de itthon igazán nem érdekel, hogy hogy néz ki

2013. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Láttam már hogy úgy viselték, de én még nem húztam fel zoknival. :D
2013. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze. Mi ebben a pláne?

Nyilván nem utcára hordom, de otthonra ilyen papucsom van és nem cserélem le akkor sem, ha hidegebbre fordul az idő és már igénylem a zoknit. Nyilván megszokás kérdése, de már fel se tűnik, hogy kényelmetlen lenne, sőt (!) normál papucsban hamarabb bukok orra, mint ebben zoknival.

2013. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, és nem is szándékozom hordani. Szerintem ez még otthonra is kényelmetlen. De ha vendégsében csak ilyen jutna nekem, akkor ilyen jutna, nem akadnék ki.


27/n

2013. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Húztam, eleinte volt csak szokatlan hamar meg lehet szokni. 3 éve már csak ujjközös papucsaim vannak, azóta télen zoknisan tolom :) Már egy hagyományos papucsot fura hordani :D

23/F

2013. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!