Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagy hiba felvenni...

Szerintetek nagy hiba felvenni ilyen vágású/szabású ruhát, ha nincs nagy mellem (link)?

Figyelt kérdés

B-es mellem van, és nem érnek össze, de nem is hordok egyáltalán push up melltartókat, mert borzalmasan kényelmesek, inkább ilyen laza pamut melltartókat, szivacs nélkül, sőt valamikor melltartót se veszek fel, mert nem lógnak a melleim hálisten.

A ruhában sem tűnik laposnak a mellem, de mivel nem érnek össze, így a mellkasom látszik...

így kéne állnia:

[link]

de ilyen rajtam (ez netes kép, de nekem is ilyen felvéve):

[link]


a szőke hajú lányon lévő ruhát vásároltam meg.

Nekem első látásra szerelem volt, karácsonyra gondoltam, de legtöbbször nagy dekoltázzsal veszik fel ezt a fajta ruhát. Szerintetek ez egy örök szabály, hogy csak annak áll jól?


még arra is gondoltam, átszabatom, ha tényleg nem való nekem.


2013. dec. 11. 11:03
 1/7 A kérdező kommentje:
borzalmasan: KÉNYELMETLENEK! elírtam elég szépen...
2013. dec. 11. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem gáz!:)

Szokták mondani,hogy a ruhát tudni kell viselni. Ha te csinosnak érzed magad benne és tetszik neked, akkor mindenképpen hordd, szerintem így is minden szem rád szegeződik majd:)

Egyébként megkérdezhetem,hogy hol vetted, mert egyszerűen gyönyörű?:)

2013. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ASOS márka, és kilós turkálóban vásároltam.. én se hittem el, hogy ilyen csodás ruhát találok magamnak, de nagyon kerestem, így meg is lett az eredménye :) köszönöm a válaszod, és jól érzem magam benne, csak még ez a kérdés felmerült bennem.. :)
2013. dec. 11. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy hiba, vedd fel nyugodtan. Egyetértek az előzővel: egy ruhát tudni kell viselni. :)
2013. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gond, hordd nyugodtan, biztosan jól áll.
2013. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem gáz nem tudsz mit csinálni push up és kesz
2013. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így is teljesen rendben van.
2013. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!