Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még az ugg csizma?

Divat még az ugg csizma?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
divat volt valaha? gusztustalan....
2013. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha UGG akkor igen! De a gagyi, kínai, széthordott, széttaposott, retkes, NEM!!!

Nekem 3 eredeti UGG csizmám van, ami igazi báránybőr, és imádom őket! Most néztem ki még egyet. :) Meleg, puha, sosem fázik benne a lábam. Van pár bőrcsizmám is (hozzáteszem mind eredeti designer termék, nem gagyi, nem műbőr), de csak akkor veszem fel őket, ha muszáj. A bőrben hamar fázik a lábam, míg az UGG-ban soha!

Szóval ha hozzá tudsz megfelelően öltözni, illik a stílusodhoz, és szépen rendben tartod, akkor az UGG nagyon jó barátod lehet! :)

Csak kérlek tényleg UGG csizmát vegyél, ne hamisítványt, és ne deichmanos vagy nem tudom milyen utánzatot!!! :)

2013. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%

Nem értem h tetszhet ez bárkinek is, aki elmúlt 12 éves...

hogy néz már ki? Normális magassarkú bőr csizmát hordjatok, az jól néz ki és nem hinném h fázik benne a láb. De ennéla rondaságnál még a gumicsizma is ezerszer jobb :D

2013. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
65%
igen divat még az ugg nekem norha csizmám van ami úgy néz ki players roomba vettem és olyan és nem gagyi retkes kinai ez is drága volt de nem annyira mint az ugg :) és a másiknak meg azt mondanám hogy nem mindenki szereti a magassarkúakat :D pl én rühellem és nekem az a undorito meg a gusztustalan nekem a magassarkúaknál jobb a gumicsizma is ugyhogy kinek mi :)!!!!!
2013. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Előző a Norah is jó! Én a kínais meg deichmanosról beszéltem... Meg a széttaposott igénytelenségekről... De a kérdésben UGG szerepelt, sokan a gagyikat is így hívják.


Irodában dolgozom, magassarkúban kell járnom tárgyalásokra, felüdülés mikor UGG lehet rajtam! Autóban egyből veszem át, mindenben a legkényelmesebb!


Mellesleg 26 éves vagyok, nem 12, és mégis szeretem az UGG csizmákat. Azt hiszem pont a tizenéves kislányoknak jellemző, hogy magas sarkú kell, meg legyen ki mindenből mindenük... A kényelmes, stílusos, kevesebb több öltözködéshez fel kell nőni...


A sima bőr csizma pedig igenis hideg. A Valentinomba múlt héten a karácsonyi vásáron majdnem belefagyott a lábam... ;)

2013. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

én megértem h magassarkú nem jó, de van rengeteg lapos talpú csizma... ha fázik a lábad veszel bele egy vastag zoknit... vagy még a bakancs is jó...

de ez? úgy néz ki mint egy mamusz

2013. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hollywoodi sztároknak és a legismertebb divatbloggereknek megfelel az UGG, akkor nehogy már itt gyakorikérdésen egy tini véleménye miatt valaki ne hordja...
2013. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
24%
5. válaszoló igen a norah is nagyon jó nekem nagyon kényelmes és igazság alapja van annak hogy nem szabad gagyit venni oktoberbe vettük barátnőmell én norah-t ő kinaisat nekem tökéletes állapotban van igaz vigyázok is rá de neki a kiani már nincs meg :) tönkre is ment szval ennyit erről :)és 6. egyáltalán nincs igazad inkább vennék fel kintre egy házimamuszt csak hogy ne fázzon a lábam minthogy kényelmetlen lapostalpú csizmát vagy 8 zoknival csakhogy jól érezzzem magam mivel nekem eléggé fázós lábam ...
2013. dec. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Kedves előző, nagyon jól látod a dolgot! :) Mi értelme felvenni 6 zoknit, hogy nyomjon, mikor felvehetek egy álompuha és meleg báránybőr csizmát? Barátnőm tavaly Tally Weijl-eset vett, én UGG-ot, neki 1 hónapot se bírt, nekem megvan hibátlan állapotban az UGG, és még most vettem mellé kettőt! Ennél melegebb és kényelmesebb nem is kell! :)
2013. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
akkor is ronda
2013. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!