Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves lánynak?

17 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló,

7 cm kb a sarka

[link]



2013. dec. 13. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Most, télre?

Alkalmakra, főleg "benti viseletnek"? Vagy a mindennapokra?


Ezt a cipőt a sarka miatt max. őszre tudom elképzelni illetve inkább csak alkalmakra, mert 1) a sarka túl vékony és a csúszós járdán még a legügyesebb ember is simán eltaknyol benne, 2) velúr, ami téli, de még őszi időjárási körülmények között sem túl szerencsés. Könnyen foltosodik, koszolódik.


Az, hogy 17 éves vagy... szerintem már viselhetsz ekkora sarkút, de jobban járnál, ha egy masszívabb, tömzsibb sarkút választanál ilyen magassággal.

2013. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ok. De csak alkalmakra mert hétköznapra nagyon kényelmetlen a magassarkú. (tapasztalatból mondom)
2013. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első hozzászóló nagyon jól érvel.

vagy vastagabb sarkú vagy telitalpú. Én rendszeresen magassarkúba vagyok. de csak alkalomra veszek ilyen sarkú cipőt.

18 Wattty

2013. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon szép darab,de inkább ünnepnapokra..hétköznapokra elég kényelmetlen lehet
2013. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!