Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha egy lánynak...

Szerintetek ha egy lánynak túl vékony lábai vannak, akkor ne is vegyen fel szoknyát?

Figyelt kérdés
A buliba szinte mindenki szoknyában van (nem hosszúra gondolok), viszont nekem nincsenek nagyon szép lábaim, mert nagyon vékonyak meg nem is teljesen egyenesek. (valaki piszkafalábúnak mondott). De ettől függetlenül sportolok és izmosak a combjaim és a vádliim. Szerintetek vehetek fel szoknyát, vagy maradjak a nadrágnál?

2013. dec. 14. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Azt vegyél fel, amit szeretnél, és amiben jól érzed magad. Semmi olyan "gondod" nincs, ami - szerintem - negatívan befolyásolhatná az alsó ruha kiválasztását és viselését.

2013. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél fel azt amit szeretnél:)
2013. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyant ne vegyél fel,amit szeretnél,de nagyon rosszul áll rajtad.Nagyon nincs sikere tapasztalatból mondom.


Én ugyanilyen vagyok,pont a combom alsó része tök vékony éppen ezért a mini szoknya nagyon előnytelen,én ezért olyan szoknyát hordok,ami a térd felett végződik.Az viszont jól áll.

2013. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A hosszabb szoknyával azért nem vagyok kibékülve mert az meg mégjobban kihangsúlyozza a térdemtől lefelé való görbeséget. Sehogy sem az igazi szerintem, de köszönöm! :)
2013. dec. 14. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha raknál fel képet a lábaidról könyebb lenne
2013. dec. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de a kép nem ugyanazt adja vissza, mint amilyen a valóságban :)
2013. dec. 14. 23:26
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is vékony de szép szóval simán hordok
2013. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felvehetsz, szerintem kimondottan szép a vékony láb. Attól, hogy nem teljesen egyenes még lehet szép a lábad, főleg ha emellett sportolsz is. Aki meg piszkafalábúnak nevezett, az meg lehet csak irigy.
2013. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2013. dec. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!