Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti, hogy gondoljátok divatos-e...

Ti, hogy gondoljátok divatos-e még a tanga?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy divat-e, én hordom. Nekem megváltás volt, amikor elkezdtem viselni, mert addig mindig minden bugyi bemászott a fenekembe, és egy életen át csak húzgáltam kifelé. Most, ha nehéz napok vannak, vagy nagyon hideg van, akkor női boxert viselek.
2013. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
ez nem divat kérdése ha neked kényelmes hordjad ha nem ne bár annál kevés gázabb látvány van mint amikor látszik a bugyi vonala a nacin keresztül...
2013. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nem divat de attól függetlenül még bőven viselik hiszen nem divatbol hordunk bugyit.:-D
2013. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

2-es!


Mintha csak a tanga nem látszana át a nadrágon! Léteznek varrásnélküli bugyik is, azok sem ütnek át!

Sőt, ha a tanga nem lézervágott/varrásnélküli, akkor ugyanúgy látszik a vonala.

2013. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne divat? én nem bírom elviselni a normál bugyit még a franciát se csak nagy ritkán vagy a féltanga ami jó vagy a női boxer de ez csak alváshiz
2013. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Sztem igen, de biztosan nőgyűlölő volt az a pasi aki a tangát kitalálta..kényelmetlen és még hüvelyfertőzést is kaphatsz a viseletétől.
2013. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
6.nál ott a pont!!
2013. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában pont hogy egyre felkapottabb, főleg fiúknál. :) Egyre több pasi mer hordani tangát, szerintem nagyon vagány viselet fiúknak! :)
2013. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint a tanga kb. tizenpár évvel ezelőtt volt igen nagy divat, na akkor a 15 évestől az 55 évesig a legtöbb nő azt hordott :) Ma már nem olyan nagy divat szerintem, de még mindig sokan hordják.
2014. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!