Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amerikából mennyi rendelni?

Amerikából mennyi rendelni?

Figyelt kérdés
Ha egy sapkát szeretnék rendelni, ami 3 ezer forint a weboldalukon, (amerikai) akkor mennyiért hozzák ki hozzánk magyarországra? (Budapestre)
2013. dec. 14. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
oda van írva. shippingnél:)
2013. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem találok olyan menüpontot az oldalon. :/
2013. dec. 14. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt megrendelnéd ki kell írnia, shippinggel együtt mennyibe fog kerülni. Nekem USPS (Amerikai posta) hozta, 3 ezer forint volt a szállítás, de 9 ezer értékben rendeltem, megérte. Amikor hozzáadod a Cart-hoz, akkor a menüpontban ahol meg tudod rendelni kell lennie egy végleges összegnek, ahol hozzáadja a shippinget is. Csak nehogy véletlenül a rendelésre menj :)


Nem reklám, de nézted már Asos.com-on? Anglia, ingyen szállítanak, nemrég rendeltem táskát, imádom. Sok világmárka is megvan a honlapon, nem tudom, milyen árban a többihez viszonyítva, a saját márkájukból rendeltem. Néha jobb kompromisszumot kötni, mint duplaannyit fizetni szállításért. Persze van olyan, amikor megér több szállítást a tökéletes cucc :)

2013. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

olyat keress hogy international shipment

sok usa oldal csak usa-ba szállít, ezt is ki lehet kerülni, van erre szolgáltatás, csak az ugye plusz pénz


változó mennyiért hozzak ide, a múltkori gatya +3k volt, de görkorit - ami kint jóval olcsóbb - 18k-ért akarták ide hozni

2013. dec. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Megtaláltam, a menüpont létezett az oldalon, csak rosszul töltötte be a Chrome, és igy a lap alján a sarokba a fél menüpont látszódott csak, 4100FT a shipping náluk, és azt írták , hogy 7 napon belül megérkezik,

2013. dec. 15. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolnám egyébként, hogy gondold át a Karácsony előtti rendelést... Amit November 30-án rendeltem is később jött meg az ünnep előtti tolódásnak köszönhetően, most borzasztó elfoglalt a posta. Nem tudom tapasztalatból, mennyire kapkodják el a készletet ilyenkor, de már mindenhol két hete szajkózzák, hogy adjuk le a karácsonyi rendeléseket :D


Amúgy 7-14 nap, nekem majdnem két hét volt, de Amerika elhagyására kellett neki csak 6 nap.

2013. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!